Awatar użytkownika
IzoldaJ

W końcu urlop, gdzie przewodnik?

Postautor: IzoldaJ » 12 sty 2016, o 05:17

Nadszedł czas kiedy po kilku latach nieodbierania urlopu, ciągłej pracy i ciężkiego robienia na rzecz pracodawcy, po prostu biorę urlop na czas nieokreślony i jadę. Koniec, nie ma mnie, bye bye i tak dalej. Nie wiem jeszcze dokładnego pomysłu gdzie, dlatego liczę, że zaopatrzę się w dobre przewodniki turystyczne. I teraz pytanie, jako że można się domyślić, że nie miałam do tej pory się zorientować, gdzie kupujecie książki podróżnicze?

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 12 sty 2016, o 05:51

Czemu rezygnujesz z pracy? Bo chyba wiesz, że rezygnujesz, bo raczej nie będzie dla ciebie miejsca jak wrócisz?

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 12 sty 2016, o 07:59

Nie obchodzi mnie to, uzmysłowiłam sobie, że mam tyle lat ile mam i jedyne czego w życiu się dorobiłam to rzeczy i żadnych wspomnień. Generalnie beznadzieja jak dla mnie. Wszyscy moi znajomi coś w życiu osiągnęli, ale nie mówię tylko o zawodowych sukcesach, ale o rzeczach, które są w życiu ważne. Dlatego potrzebny jest mi reset totalny. To jak będzie?

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 12 sty 2016, o 08:41

Moja droga, to chyba dobry pomysł. Jesli szukasz przewodników i książek podróżniczych to jest taka jedna internetowa księgarnia turystyczna. Znajdziesz tam książki z najróżniejszych miejsc na świecie więc chyba masz w czym wybierać. Ja kupuję tam książki dla swoich dzieci, bo się tymbardzo interesują. Moim zdaniem warto.

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 12 sty 2016, o 09:05

Świetnie, dziękuję. A powiedz, jakie miejsca lubisz zwiedzać? Czy lepiej zacząć od Europy, blisko-daleko, północ-południe, czy może coś innego? Chcę się dobrze przygotować. Aha, i czy w tej księgarni książki są wysyłane do domu?

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 12 sty 2016, o 10:00

Moim zdaniem, jeśli nie masz wielkiej potrzeby ucieczki gdzieś daleko to możesz zacząć od Europy, po prostu zastanów się, gdzie zawsze chciałaś pojechać ale byłaś za młoda albo nie miałaś kasy albo czasu. I tam pojedź. Pokoje hotelowe można zamówić przez internet, domyślam się, że jakiś język znasz więc powinno być ok.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 12 sty 2016, o 10:26

A ja rozumiem czemu tak robisz. Ja co prawda nigdy nie dopuscilem do sytuacji, że nie odbieram urlopu, bo są dla mnie jakieś swiętości, ale wiem że nie każdy tak może. Więc jedz i zrob coś ze swoim zyciem poki mozesz.

Zaloguj się