Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Potrzebuję pomocy.

Postautor: Moonshiner » 3 mar 2016, o 10:55

Mam 17 lat i chyba tracę kontakt z rzeczywistością. Powodem jest alkohol, który jest obecny w moim życiu już od trzech lat. Mówić tutaj o regularnym piciu i i upijaniu się prawie każdego wieczora bez powodu. Gdzie znajdę pomoc.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Potrzebuję pomocy.

Postautor: AlicjaModliszewska » 3 mar 2016, o 11:28

Spróbuj może w ośrodku, który znajdziesz tutaj terapiaalkohol.pl/. Czytałem, że to bardzo dobre miejsce dla ludzi z takimi problemami jak ty.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Potrzebuję pomocy.

Postautor: niziołek27 » 3 mar 2016, o 12:09

Chłopie przestać po prostu pić. Ja też bylem w twoim wieku i też lubiłem sobie wypić. Ogranicz swoje wydatki i przekaż wszystkie pieniądze rodzinie. Nie wychodź z domu ze znajomymi, którzy są dobrymi kompanami do picia. Weź się w garść i powiedz o swoim problemie najbliższym, dziewczynie, czy kolegom.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Potrzebuję pomocy.

Postautor: BieneMaja11 » 3 mar 2016, o 12:26

Bardzo dobrze, że masz świadomość, że grozi ci alkoholizm leczenie jest tutaj wymagane i możesz sobie sam nie poradzić z wyjściem na prostą. Ten ośrodek, o którym wspomina koleżanka jest skuteczny. Czytałem bardzo wiele dobrych opinii na ich temat. Spróbuj tam zadzwonić i porozmawiać, przecież to akurat nic nie kosztuje, może już wtedy zaproponują ci jakąś pomoc.

Zaloguj się