Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Jakie są obowiązki sklepu w czasie wyprzedaży?

Postautor: niziołek27 » 13 maja 2016, o 04:43

Cześć! Chciałem zrobić w swoim sklepie małą wyprzedaż, żeby nieco nakręcić zainteresowanie moim sklepem. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy na sprzedawcy ciażą jakieś obowiązki w czasie wyprzedaży?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 13 maja 2016, o 06:28

Pszede wszystkim nie robić klientow w balona, Prosze Pana! Żeby ta cena byla rzeczywiście niższa, niż jest zazwyczaj. Nazwyczajniej trzeba byc uczciwym, a nie tak jak wielu sprzedawców da napis WYPRZEDAŻ i sprzedaje 2 razy drożej niz zazwyczaj.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 maja 2016, o 07:05

Nie no to się rozumie samo przez się. Nie robiłbym ludzi w bambuko tylko po to, by sobie nabić kabzy. Zresztą tu chodzi o pozytywny marketing, a nie o naciąganie ludzi. NIe jestem nieuczciwy, a tym bardziej głupi, przecież wiem, że jakby to się wydało, to już w życiu nikt do mnie nie przyszedl.

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Postautor: musująca0O » 13 maja 2016, o 09:30

Tam w czasie wyprzedaży, ważne jest też co po niej. Mianowicie każda wyprzedaż powinna się kończyć inwentaryzacją i spisem z natury, żebyś mógł się rozerznać co rzeczywiście poszło, w jakiej ilości, co Ci zostało i co nadaje się na sprzedaż jeszcze.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 13 maja 2016, o 10:45

To prawda, co pisze koleżanka, ja też zawsze po jakichś akcjach promocyjnych zlecam dokładny remanent firmie, która się w takich rzeczach specjalizuje. Przyznaję, że gdybym miała to robić sama, to pewnie by mi się nie chciało :P

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 maja 2016, o 12:59

No to nic przyjemnego… też zawsze to kojarzyłem z przykrym obowiązkiem, choć hej! zawsze może się okazać, że wyszliśmy mocno na plus, prawda?;) W każdym razie, jeśli koleżanka mówi, że są firmy, które się w tym specjalizuja, to może rzeczywiście takiej poszukam. Dzięki za dyskusję kochani! Temat można zamknąć.

Zaloguj się