Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

W jaki sposób sprawdzić wspólnika spółki?

Postautor: MateuszKosiński » 27 cze 2016, o 01:38

Witam serdecznie. Mam taką nietypową sprawe bo chciałbym sprawdzić pewną osobę, jej przeszłość i historię firmy którą prowadzi szczególnie pod względem prawno-finansowym. Wiem że w żadnym urzędzie nie udostepnią mi od tak chronionych danych, w łapówkarstwo nie chce mi się bawić bo obawiam sie ryzyka. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 27 cze 2016, o 02:27

W takiej sytuacji pomoże tylko dobry detektyw, ale nie bardzo rozumiem czy jest to Twój obecny wspolnik czy przyszly? W kazdym razie polecam poczytać sobie to: mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm/. Masz tam informacje na temat sposobu działania detektywów i usług jakie oferują. Sama korzystałam kiedyś z pomocy w znalezieniu mienia i rzeczywistej siedziby pewnej firmy bo sama nie mogłam sobie z tym poradzić. W tydzień dostałam wszystkie odpowiedzi co zaoszczedzilo mi duzo nerwów i pieniedzy. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 27 cze 2016, o 04:14

Również od dłuższego czasu poszukuje dobrego detektywa do przeprowadzenia obserwacji, ale biuro na które sie zdecydowałem nie chce podpisac ze mna umowy. Nie zalezaloby mi tak bardzo na tym gdyby nie wrodzona podejrzliwosc. Co o tym myślicie? Decydować się czy raczej zrezygnowac?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 27 cze 2016, o 05:06

Ja bym zrezygnował bo umowa jest gwarantem tego ze wasza wspolpraca w ogole sie odbyla. Oczywiscie wiaze sie z tym wiele innych konsekwencji prawnych i finansowych dlatego uwazam ze nawet najprostsza umowa powinna zostac spisana. Im wiecej elementów zwiazanych z wykonywanymi czynnosciami bedzie w niej zawarte tym lepiej. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 27 cze 2016, o 07:13

Na stronie którą poleciła kolezanka znalazłem informacje o tym co cechuje profesjonalne biuro i pojawia się więcej znaków zapytania - mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/. Potwierdzenia zaliczki tez nie dostałem. Nie były to duze pieniadze ale jednak, a teraz boję się że nie odzyskam nawet tego. Czas szukać nowego biura, czy to o którym tu rozmawiacie zajmuje sie zdradami?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 cze 2016, o 09:02

Tak, zleciłam im takie zadanie i byłam bardzo zadowolona z efektów. Spośród profesjonalnych biur detektywistycznych w Warszawie to jest z pewnością jednym z najlepszych. Panowie są bardzo profesjonalni i oferują normalne stawki dzieki cemu moglam sobie spokojnie pozwolić na zlecenie. W razie pytań pisz, postaram się w miare mozliwosci odpwoiedziec.

Zaloguj się