Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Prezent w postaci zegarka?

Postautor: Wilczyca » 13 lip 2016, o 23:55

Państwo drodzy. NO witam. Sprawę mam. Syn ma niedługo obronę swojego doktoratu i chce mu kupic jakiś prezent. Napracowal się przy tym jak wół to mu się należy cos porządnego, a ja nie wiem, co mu kupic. Zwyczajowo to pioro się na takie okazje kupuje, ale on już zapowiedział wszystkim, ze jak mysla to o piórach, to nie maja lepiej kupować nic, bo on pior nie lubi i jak jakies dostanie to do szuflady wlozy i będzie lezalo. No i ja to w sumie w kropce jestem bo jest tyle opcji, a jednocześnie nie ma zadnej. Co wybrać? Na co patrzeć? Pómóżcie proszę

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 14 lip 2016, o 00:28

Po pierwszeo to gratuluje uzdolnionego syna i podziwiam cala droge, która przeszedł i rzeczywiście masz rację, że mu się należy. No temat trudny. A może kupić mu jakiś elegancki zegarek? Ja tak sobie myślę, że to jest taki uniwersalny prezent i może warto się w taki sposób tym zainteresować? Podjerzewam, ze taki prezent się każdemu facetowi spodoba, a jak już ma inny zegarek, to nie zaszkodzi nic, żeby miał kolejny i sobie zmieniał w zależności od okazji.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 14 lip 2016, o 01:29

No właśnie zegarek był na tej mojej liście długiej i tak się zastanawiam właśnie też czy do tego pomysłu właśnie wrócić, bo mi się chyba taki najbardziej właśnie jak mówisz uniwersalny wydaje. Tylko nie wie gdzie mam taki eskluzywny zegarek mu kupic, bo do tej pory raczej nie mialam z niczym takim do czynienia. Możesz cos polecic fajnego?

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 14 lip 2016, o 04:13

Hm. Myślę, że mogę. Wejdź na stronę kraff.pl/ to tam znajdziesz spory wybór takich markowych zegarków, które się nadają na taką ważną okazję. No przynajmniej tak mi się, że znajdziesz coś adekwatnego do tego, czego szukasz.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 14 lip 2016, o 05:30

oo, to świetnie. A jaką firmę jeszcze byś polecił, jak już jesteśmy w tym temacie? Tu też by mi się pomoc przydała.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 14 lip 2016, o 06:32

Ja bym zwrócił uwagę na solidne zegarki Tag Heuer Jak taki kupisz, to syn będzie zadowolony i myślę, że mu na lata będzie służył w naukowym świecie taki zegarek. :) Sam bym sobie taki kupił. NO może przy najbliższej okazji sam sobie zrobię taki prezent :P

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 14 lip 2016, o 09:18

Czyli w takim razie wybór już dokoany. Serdecznie Ci dziękuję za pomoc.

Zaloguj się