Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Szkolenie w Białystoku

Postautor: MateuszKosiński » 19 lip 2016, o 00:04

Witam wszystkich. Jestem specjalistą od HR w swojej firmie i mam za zadanie zorganizować szkolenie integracyjna w Białystoku. Chciałbym Was prosić o drobną przysługę. Czy ktoś tutaj, może mi polecić jakieś ciekawe hotele, sale konferencyjne i inne typu ważne i interesujące miejsca, które warto odwiedzić tam? Chciałbym powoli przygotowywać się do obmyślenia planu na eventy ;)

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Szkolenie w Białystoku

Postautor: niziołek27 » 19 lip 2016, o 00:19

Jeśli chodzi o szkolenia konferencje Białystok ma kilka naprawdę świetnych miejsc, gdzie można takie coś przeprowadzić. Polecam Ci zapoznać się z odnośnikiem, znajdziesz informacje o naprawdę świetnym miejscu, które się tym zajmuje ;)

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Szkolenie w Białystoku

Postautor: DianaScully » 19 lip 2016, o 03:13

Ja polecam pole golfowe Białystok ma naprawdę bardzo fajną i unikatową ofertę.. i taka wizyta na polu golfowym to według mnie też świetny sposób na to, by zorganizować ciekawe i barwne zajęcia, do tego zdrowe i na świeżym powietrzu.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Szkolenie w Białystoku

Postautor: YrebeliantY » 19 lip 2016, o 05:24

Ja swojego czasu byłem na weselu w hotelu w Białymstoku i bardzo dobrze wspominam to miejsce ;) doskonałe jedzenie i bardzo przestronne pokoje. Może też coś wymyślisz, żeby ten hotel miał aktywny udział w eventach itp.?

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Szkolenie w Białystoku

Postautor: MateuszKosiński » 19 lip 2016, o 06:19

Dziękuję Wam za pomoc, na pewno przemyślę to wszystko i coś wybiorę, pozdrawiam!

Zaloguj się