Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Szkolenia – filmy

Postautor: cypryjczyk19 » 25 lip 2016, o 20:54

Witam wszystkich. Chciałbym zlecić wykonanie filmów szkoleniowych dla moich pracowników w firmie. Chciałbym, aby to były filmy instruktażowe, ale nakręcone bardzo profesjonalnie. Najlepiej żeby podjęła się tego firma, która ma bogate doświadczenie w tym zakresie. Rewelacyjnie by było, gdyby potem jeszcze nakręcili kilka filmów reklamowych. Czy znacie taką firmę? Zlecenie jest ambitne i na pewno wymagalibyśmy profesjonalnych wykonawców.

BowMan
BowMan

Szkolenia – filmy

Postautor: BowMan » 25 lip 2016, o 23:25

Ja osobiście polecam Ci zobaczyć tę stronkę: poznanfilmcommission.pl/ masz tam bardzo bogatą ofertę firmy, która naprawdę jest prawdziwym guru jeśli chodzi o kręcenie filmów itp. Przeważnie zajmują się ambitniejszymi produkcjami, takimi jak kręcenie filmów, reportaży itp. ale z tego co wiem, możesz się do nich zgłosić właśnie po takie pojedyncze zlecenia. Kręcą bardzo dobre filmy szkoleniowe, a i nakręcenie reklamy danej firmy nie jest dla nich problemem ;)

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Szkolenia – filmy

Postautor: Moonshiner » 26 lip 2016, o 00:03

Bardzo dobrze znam tę firmę Poznań Film Commission ;) pracują tam jak dla mnie, jedni z lepszych fachowców w Polsce, którzy naprawdę mają piorunującą wiedzę i imponujące doświadczenie. Jak zamówicie filmy u nich to akurat macie gwarancję, że będą na najwyższym poziomie ;) Także wydaję mi się, że nie musisz już dłużej szukać :P

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Szkolenia – filmy

Postautor: Bobrzyca » 26 lip 2016, o 02:33

Rewelacja że tak w firmie macie, że chcecie wprowadzać filmy instruktażowe itp.. u nas to w firmie to słyszeli tylko o cięciach kosztów i dorzucają każdemu tylko dodatkowe obowiązki, a jak nie to grożą zwolnieniem. O takich cudach to możemy jedynie pomarzyć..

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Szkolenia – filmy

Postautor: Benjamin » 26 lip 2016, o 02:55

Ja podziwiam takie osoby, które kręcą filmy i tworzą potem właśnie promocje itp. dla mnie to jest czarna magia, a jak widzę niektóre reklamy i efekty pracy takich firm to jestem w szoku, jak pozytywnie można przedstawić daną firmę i nakłonić do spożywania danych produktów itp..

Tatiana
Tatiana

Szkolenia – filmy

Postautor: Tatiana » 26 lip 2016, o 05:54

To się nazywa potęga marketingu i pr ;) Firmy które z tego nie korzystają nigdy nie będą miały szans z takimi dużymi i znanymi markami, które właśnie z tego nagminnie korzystają.

Zaloguj się