Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Gdzie po tłumaczenie w Poznaniu?

Postautor: YrebeliantY » 27 lip 2016, o 21:00

Witajcie :) Zaglądam sobie tutaj co jakiś czas i odpowiadam i wreszcie nadszedł czas na to, żeby i samemu o coś zapytać. Niedługo będę potrzebował tłumacza. Będę miał do przetłumaczenia kilka rzeczy, a że ja z angielskiego jestem osioł i noga to raczej samemu tego nie zrobie. Może bym zrobił, ale to nie będzie miało ani rąk ani nóg dlatego właśnie mi zależy na tym, żeby ktoś to profesjonalnie dla mnie zrobił, żeby mógł mieć pewność, że wszystko jest jak należy. Dlatego właśnie tu wchodzę i pytam Was moi drodzy o poradę. Dacie radę jakiegoś dobrego tłumacza skombinować?

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 27 lip 2016, o 21:39

Przecież dobrze wiesz, że damy radę. :D wystarczy chwilę pomyśleć i poszukać i raz dwa się tłumacz i dla Ciebie znajdzie. Hm. Ale wiesz co. Tak sobie myślę, że jak ty kolega taka noga jesteś, to może się wziął za uczenie angielskiego języka w Poznaniu masz przecież tyle różnych. Sam byś się nauczył, zdobył nową wiedzę, to takie tłumaczenia potem raz dwa byś sobie sam robił i jeszcze kasę na tym zaoszczędził. Co Ty na to?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 27 lip 2016, o 22:24

No niby masz rację i chyba to przemyślę, ale tak mi się coś wydaje, że może być z czasem u mnie ciężko. Jednak jeśli chodzi o angielski tłumacz tłumacz tutaj będzie jednak moim wyborem pierwszym jednak cały czas. Żebym mógł mu zaufać i całkowicie polegać.

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 27 lip 2016, o 22:56

A widzisz, jak się nauczysz języka, to będziesz mógł na sobie polegać i sobie samemu tłumaczenia robić, bez obaw, że coś będzie nie tak, jak byś tego chciał. A gadanie o braku czasu to tylko zwykła wymówka i do tego bardzo porsta i zwykła :P

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 lip 2016, o 00:28

Ej ej, proszę mi tutaj nie podskakiwać :P Lepiej mi powiedzi, dokąd się mogę udać, żeby to tłumaczenie zrobić :)

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 28 lip 2016, o 02:53

No tak, już miałem napisać. Może tutaj kolodziej-albion.com.pl Ci się uda trafić na świetnych fachowców od tłumaczeń, którzy Ci dobrze zrobią

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 lip 2016, o 04:41

Wszedłem tam i się udało. Ty to jednak masz nosa do takich spraw. Dzięki Ci wielkie za pomoc

BowMan
BowMan

Postautor: BowMan » 28 lip 2016, o 06:39

A nie ma sprawy. Na przyszłość też się polecam jak będziesz czegoś potrzebował :D

Zaloguj się