Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Impreza zapoznawcza, kto pomoże w organizacji?

Postautor: Wilczyca » 7 wrz 2016, o 21:25

Hejka wszystkim. Dostałam od szefa polecenie żeby znaleźć kogoś kto jest w stanie zorganizować dla nas imprezę dla nowych pracowników. Impreza nie będzie duża ale chodzi nam o samo załatwienie sali, cateringu i dodatkowych rzeczy. Ktoś zna kogoś z tej branży kto może mi pomóc?

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 7 wrz 2016, o 22:34

Znam jedną taką firmę z Warszawy która robi coś takiego. Wejdź sobie na stronę internetową lukanowscyep.pl/ i tam zobacz. Firma z dużym doświadczeniem w organizacji takich eventów więc nie będzie problemu z dogadaniem szczegółów. Korzystałam i jeżeli przyjdzie mi znowu coś takiego załatwiać to na pewno skorzystam raz jeszcze ;)

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 8 wrz 2016, o 00:07

Tyle czasu się zastanawiałem jak ta firma się nazywa :D Oni organizowali moją imprezę integracyjną pod Warszawą i jestem mega zadowolony z tego jak to wyglądało. Goście bawili się bardzo dobrze i do tego zżyli się ze sobą jak mało kto. Oby więcej takich imprez ;)

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 8 wrz 2016, o 02:23

No i widzicie. Właśnie szukam czegoś takiego że po tym całym przedstawieniu wszyscy pracownicy powiedzą „WOOOW”. Wtedy i ja jako osoba organizująca oraz całe biuro będzie z tego zadowolona. No i oczywiście wspaniała zabawa dla pracowników też musi być ;)

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 8 wrz 2016, o 03:07

W takim razie nie zostaje ci nic innego jak zgłosić się do firmy o której już wcześniej pisali użytkownicy. Czytałem przed chwilą opinie na ich temat i w internecie ciężko znaleźć jakieś złe słowa na ich temat. Jeżeli można wierzyć temu co piszą w internecie to ja bym się nie zastanawiał ;)

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 8 wrz 2016, o 05:01

Można im w pełni zaufać. Organizowałem z nimi cały bankiet będąc za granicą i nie było z tym żadnego problemu. Mimo tego że wiedziałem że nie będzie mnie osobiście przy tym wszystkim to miałem pełne zaufanie do tej firmy, rzetelna i profesjonalna, tylko tyle można o nich powiedzieć ;)

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 8 wrz 2016, o 06:07

Dobra, rozwialiście moje wątpliwości. Zaraz do nich napisze albo zadzwonię i wypytam o te kilka rzeczy które mnie tak interesują. Mam nadzieję że obędzie się bez większych problemów ;) Temat do zamknięcia.

Zaloguj się