Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Zepsułam sobie wesele fatalnym kamerzystą!

Postautor: Piratella » 29 wrz 2016, o 22:39

Kobitki, musze się wygadać. Dwa miesiące temu wyszłam za mąż. Organizacja wesela i dopięcie wszystkich spraw na ostatni guzik zajęło mi jakieś 7 miesięcy. Dramat ;( Mnie i mojego męża kosztowało to masę nerwów. Pokłóciliśmy się kilka razy, ja przepłakałam kilka nocy… Więc gdy wszystko się już skończyło, odetchnęliśmy z ulgą. Do wczoraj. Bo wczoraj właśnie odebraliśmy film z wesela. I koszmar zaczął się na nowo! Nudny montaż, brak obróbek… Po naszych twarzach widać, że jesteśmy strasznie zmęczeni i najchętniej zwialibyśmy do łóżka. No masakra. ;/

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 30 wrz 2016, o 01:01

Wiem, co czujesz, ciężko znaleźć porządnego kamerzystę na wesele, dobrego i w miarę taniego, ale zdarzają się wyjątki, jak np. pan Kołodziejczak z Emka Productions.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 30 wrz 2016, o 03:40

Oj, zdecydowanie się zgadzam… Pochwalę się. Miałam wyjątkowe szczęście. Potrzebowałam na swój ślub poznańskiego kamerzystę weselnego. Przez przypadek trafiłam na stronę pana Marcina Kołodziejczaka, on prowadzi firmę o nazwie x-day.pl, coś takiego. Spojrzałam na realizacje, spodobaly mi się, zadzwoniłam… Pan Marcin niestety nie był wolny w dzień mojego ślubu, więc szukałam dalej. Tydzień później p. Marcin sam do mnie zadzwonił i się pytał, czy znalazłam już fotografa, czy oferta dalej aktualna… Okazało się, że tamten ślub został odwołany :) I tym szczęśliwym trafem ekipa x-days.pl filmowała mój ślub. Wyszło przegenialnie! Efekt powalający.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 30 wrz 2016, o 06:10

Jak to się mówi, mądry człowiek po szkodzie :P Jeśli będę chciała drugi raz wychodzić za mąż, to na pewno zwrócę się o pomoc do p. Marcina, oczywiście w kwestii filmowania ślubu. ;)

Zaloguj się