Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

W jakim zakresie można skorzystać z usług firm sprzątających we Wrocławiu?

Postautor: cypryjczyk19 » 11 sty 2017, o 03:26

Cześć, hej! Niewiele wiem na temat działalności firm sprzątających, ale chyba pora to nadrobić, gdyż i mnie przydałaby się współpraca z tego rodzaju firmą. Zastanawiam się, czy jest możliwość jednorazowej usługi, oprócz cyklicznego sprzątania biura. Pytanie jest proste: zy jesteście w stanie polecić mi usługi sprzątające we Wrocławiu?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 11 sty 2017, o 05:15

Ja korzystałem i w jednym i w drugim przypadku. Przyznam, że w dwóch przypadkach korzystałem w usług tej samej firmy, dlatego sądzę, że po prostu stara się swoją ofertę układać tak, by dotrzeć do potrzeb róznych klientów. Zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 11 sty 2017, o 07:45

ja jestem związany z firmą sprzątającą, która oferuje usługi sprzątające we Wrocławiu, w biurach. Zamawiam sprzątanie poranne, dlatego siadając rano przy biurku czuje się tą czystość i aż ma się chęć do pracy.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 11 sty 2017, o 08:28

U mnie lepiej spisało się sprzątanie popołudniowe. Skończyliśmy pracę, a firma przyszła i posprzątała – pełna harmonia. No i wygoda.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 11 sty 2017, o 10:21

Na stronie internetowej: http://oferta.sprzataniedeluxe.pl/onas.html znajdziesz ofertę przeznaczoną dla siebie, w obu przypadkach. Firma bowiem oferuje zarówno sprzątanie dla firm, jak również jednorazowo sprząta mieszkania, na przykład po remoncie. Jeśli więc chodzi o usługi sprzątające Wrocław jest dobrym wyborem. Powodzenia i pozdrawiam Cię!

Zaloguj się