Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Czy znacie jakieś studio zdjęciowe w Warszawie, gdzieś blisko centrum?

Postautor: BieneMaja11 » 16 lut 2017, o 23:56

Dzien dobry, będzie mi potrzebne studio zdjęciowe zlokalizowane w centrum Warszawy. zdjęcia będą trwały na pewno kilka dni, może tydzień. maksymalnie dwa tygodnie. Potrzebuję trochę przestrzeni bo zdjęcia raczej grupowe. i jeszcze ważne dla mnie jest żeby była zapewniona przestrzsen osobna dla nas. chodzi mi o to, żeby inne ekipy nie miały możliwości podglądania. zależy mi na tym by modelki zachowywały się swobodnie, a z doświadczenia wiem, że to jest bardzo trudne jeśli przewijaj ą się jakieś osoby postronne.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 17 lut 2017, o 02:08

Ja znam takie studio zdjęciowe Warszawa ul. Domaniewska bodajże. także samo centrum korporacyjne ;) tutaj masz linka https://bakarum.pl/. godziny są tak przewidziane, żeby jedna ekipa nie wisiała nad drugą, więc odpowiednią intymną atmosferę można bez problemu osiągnąć. pomieszczenia są wyciszone, więc odgłosy z sąsiedniego studio nie słychać. pracuje się bardzo przyjemnie. studio jest szerokie ściany wybielone, odejście nawet na siedemnaście metrów. jest gdzie robić ujęcia. do tego oczywiście do dyspozycji statywy, tła oraz inne akcesoria. sprzęt można u nich zostawić w bezpiecznym miejscu za drobną opłatą.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 17 lut 2017, o 02:16

a mają tam przełęcze trójfazowe? pytam bo to jest niezbędne podczas filmowania.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 17 lut 2017, o 05:05

Tak, jest specjalnie dla filmowców zainstalowane przełączę trójfazowe. Można w bezpieczny sposób korzystać z kilku urządzeń elektrycznych o dużym zapotrzebowaniu energetycznym na raz. Wszystko jest przemyślane tak, by pasowało zarówno dla sesji zdjęciowych jak i filmowych.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 17 lut 2017, o 07:06

Aha. Dzięki.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 17 lut 2017, o 08:28

Dzięki za informację. Jeszcze chciałem zapytać o bezpieczeństwo. rozumiem, że tam są trzy studia obok siebie i dlatego chciałbym wiedzieć jak to jest rozwiązane, żeby nie dochodziło do kradzieży. wiadomo nikt nikogo nie podejrzewa o takie zamiary, ale lepiej trzymać drogi sprzęt pod klucze, żeby nie kusić nie potrzebnie losu.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 17 lut 2017, o 10:21

Jasne, wiadomo. bezpieczeństwo jest bardzo ważne. szczególnie jeśli ten sprzęt jest narzędziem pracy. dlatego jest specjalne pomieszczenie na przechowywanie sprzętu, które jest pod kluczem i cały czas monitorowane. nie ma możliwości, żeby ktoś coś zabrał bez wiedzy szefostwa.

Zaloguj się