Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Jak się bierze rozwód we Wrocławiu?

Postautor: niziołek27 » 20 mar 2017, o 03:08

Witam. Chcę wziąć rozwód z moją żoną i sprawić, żeby była już byłą żoną. Nie mam pojęcia jak to się robi i może ktoś z Was mi powie co powinienem zrobić, żeby to załatwić i jak najszybciej się od tej kobiety uwolnić? Będę wdzięczny za wszystkie, nawet najdorbniejsze informacje

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 20 mar 2017, o 04:35

Bardzo prosto. Piszesz pozew rozwodowy, zanosisz do sądu, czekasz na rozprawę, przychodzi na nią, mówisz dlaczego chcesz się rozwieść i wychodzisz jako rozwodnik. Bardzo prosta sprawa, jak widzisz :P

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 20 mar 2017, o 07:18

Gdyby rzeczywiście tak w praktyce to wyglądało, to by było super. :D No dobra, może nie jest tak źle, ale jak chesz jakichś informacji bardziej profesjonalnych to możesz wejsć na stronę adwokacirozwodowi.pl/rozwody/ i tam sobie zobaczysz jak to dokładnie wygląda. Jeśli chodzi o rozwód Wrocław to nawet przyjemne miejsce do rozwodzenia się :P

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 20 mar 2017, o 09:27

No nawet Ci koleżank podała widzisz bardziej profesjonalne informacje na temat. Wystarczy sobie tam poczytać wszystko i już będziesz wiedział jak to przebiega. Nie ma się czym stresować, w większości przypadków jest to tylko formalność, tylko trzeba udowodnić w sądzie, że pożycie rzeczywiście między Wami ustało :)

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 20 mar 2017, o 10:17

no dobrze, bardzo Wam dziękuję za te wszystkie informacje i rady, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dokładnie po mojej myśli i tak jak sobie to wyobrażam zawsze :)

Zaloguj się