Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się praniem dywanów w Warszawie na Bielanach?

Postautor: YrebeliantY » 27 cze 2017, o 20:48

Siemanko, przez rok razem z kumplem wynajmowaliśmy kawalerkę na Bielanach, jesteśmy studentami…i co tu dużo mówić, parę imprez przeszło przez mieszkanie. W pokoju mamy taki dywan, który jest piekielnie zasyfiony, właściciel powiedział, że ma być czysty, bo inaczej będzie robił problemy z kaucją itp. Nie chce mi się z nim szarpać, no bo w sumie my go zniszczyliśmy, więc teraz trzeba ogarnąć temat. Coś tam próbowaliśmy czyścić, ale tylko pogorszyliśmy sprawę, bo wszystko się rozmazało, więc terazszukamy jakiejś firmy, która robi tego typu rzeczy na Bielanach, polecicie coś??

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 cze 2017, o 22:55

Spoko, że chcecie ogarnąć sprawę…no ja kiedyś tam korzystałam z usług firmy http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/bielany, wiem, że oni na 100 procent zajmują się praniem dywanów na Bielanach. Wszystko robią szybko i sprawnie, usuną chyba każde plamy. U mnie usunęli czerwone wino i tusz, więc serio dają radę. :)

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 cze 2017, o 01:23

Brzmi super, tak jak wspominałem, jestem studentem no i kluczową kwestią jest dla mnie cena. Pamiętasz może jak to wygląda cenowo??

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 28 cze 2017, o 03:55

Cenowo też są mega spoko, to wszystko zależy od dywanu, ale serio, są chyba najtańsi w Warszawie, no i tak jak mówię, robią świetną robotę!

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 cze 2017, o 06:24

Eksta, wielkie dzięki za pomoc!

Zaloguj się