Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Czy szafa S1 może być wyposażona w elektroniczny zamek?

Postautor: YrebeliantY » 28 wrz 2017, o 01:20

Czy możecie mi podpowiedzieć trochę, bow tej kwestii to raczej jestem zielony. Czyt w przypadku szafki na broń w klasie S1 można zamontować zamek elektroniczny. Jeśli tak to na pewno bym taki chciał. W końcu to kolejne zabezpieczenie, które uchroni zawartość schowka przed niepowołanymi rękami.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 28 wrz 2017, o 04:04

Jak najbardziej możesz taki zamek w szafce zamontować. Z tego co wiem, to producenci nawet zalezacją tego rodzaju inwestycje, bo to po prostu zwiększa bezpeiczeństwo, chociaż oczywiście tradycyjny zamek otwierany na klucz też takie bezpieczeńśtwo zapewnia :)))

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 28 wrz 2017, o 06:47

Zgadzam się z kolegą, że obie formy zamków są bardzo skuteczne. W kwestii smaego sejfu to uważam, że te, które produkuje się w klasie S1 można rozbudować dość mocno na przykład o nowe półki, schowki, czy też nawet ukrute miejsca. Dla producenta to kolejny sposób na pokazanie swojej pozycji, a dla klietna po prostu znowu lepszy towar.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 28 wrz 2017, o 08:27

No ja właśnie taki towar chce...

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 28 wrz 2017, o 10:25

To bez problmu znajdziesz go tutaj https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/c/KLASA-S1/7, gdzie masz dostęp do wielu sejfów róznych producentów. Oczywiście szafa S1 posiada odpowiednie certyfikaty, które wymaga policja przy kontroli w przypadku posiadaczy broni palnej. Ceny na pewno mile zaskakują..., a o to przecież chodzi, bo to jednak sprzęt, który jest sporo wart.

Zaloguj się