Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Podatki w związku ze spółką z oo.

Postautor: cypryjczyk19 » 3 gru 2017, o 20:47

Witam piszę na tym forum ponieważ potrzebuję pomocy związanej z podatkami w spółce zoo. Jestem właścicielem takiej spółki jednak rzeczy bezpośrednio związane z matematyką, rachunkowościa nie są mi bliżej znane ,a nie chciałbym miec pózniej problemów ze skrabówką ( wszyscy wiemy jakie to jest uciążliwe) więc jeśli znacie kogoś kto może mi pomóc w tej kwestii to piszcie.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 3 gru 2017, o 21:58

Witaj kolego zgadzam się z tobą ponieważ jeśli chodzi o podatki i ,takie rzeczy typowo rachunkowe i związane z księgowością to lepiej się oddać ,że tak powiem w ręce specjalisty. Lepiej ze skarbówka nie zadzierać ,a z mojej strony to popytam wsród znajomych i jak kogoś znjade ,to zaraz piszę.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 4 gru 2017, o 00:13

Okej to w takim razie czekam stary na twoją wiadomość. Mam nadzieje ,że coś się uda zrobić!!!!! :) :).

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 4 gru 2017, o 02:43

Hej wszystkim ja podłączam się do pytania. Podobnie jak kolega będe potrzebowała fachowcy z tego zakresu. Kogoś sprawdzonego i doświadczonego więc jak polecicie kogos koledze to szybko podłapie ,bo jestem w potrzebie.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 4 gru 2017, o 02:57

Cześć ponownie w takim razie już piszę ,co udało mi się ustalić w sprawie podatków związanych ze spółką zoo. Mój znajomy korzystał z usług pewnej Pani prawnik Magdy Boć. Tutaj masz linka do jej strony internetowej: http://podatkiwspolce.pl/tag/spolka-z-o-o/. Z tego co mówił kolega to jest dobra w ,tym co robi.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 4 gru 2017, o 05:36

Ona specjalizuje się w prawie podatkowym?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 4 gru 2017, o 08:04

Witaj ponownie z tego co pisze na jej stronie ( w wolnej chwili podejrzyj tę stronę) to specjalizuje się w prawie cywilnym, korporacyjnym oraz podatkowym. Mój kolega bardzo ją chwalił. Mówił ,że jest rzeczowa i doświadczona i jakby miał jeszcze raz problem ,to z nią by sie właśnie skontaktował.

Zaloguj się