Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Jak szukacie trenerów

Postautor: MateuszKosiński » 15 kwie 2016, o 06:39

Witam, mam pytanie jak szukacie swoich trenerów czy po prostu idziecie do wybranego klubu fitness albo siłowni i tam wybieracie sobie z dostępnych czy jakoś orientujecie sie w ofercie trenerow z calego swojego miasta?? Czy jest to jakoś możliwe?? Będe wdzieczny za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Jak szukacie trenerów

Postautor: Benjamin » 15 kwie 2016, o 07:42

Jest coś takiego jak trener przez www co oznacza że możesz sobie wybrac trenera z dostpenych w danym miescie i wszyscy ci porzadni powinni sie znajdowac w tej bazie. jeśli nie to znaczy ze nie sa porzadni ;P no i tam masz nawet zdjecia. do tego wybierasz sobie termin treningu, rodzaju, czas trwania i masz komplet. mega prosta sprawa wystarczy poszukać

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Jak szukacie trenerów

Postautor: KotBezButa » 15 kwie 2016, o 09:59

No własnie wystarczy poszukać a nie od razu pytać na forumku. Ja w taki sam sposób znalazłem dietetyka to znaczy poszukałem w internecie. otrzymałem bardzo cenne porady na temat tego co powinienem jeśc prz swojej budowie ciała i bardzo szybko zjechałem z wagi, tak jak chciałem. Moim celem byla rzezba a nie masa. Pozdrawiam i udanych poszukiwań zycze

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Jak szukacie trenerów

Postautor: niziołek27 » 15 kwie 2016, o 10:58

Ja mieszkam w mieście które jest średnie sportowo jakim jest Łódź Trener personalny pojawił sie tu kilka lat temu i wiecie co? OD tamtej pory ludzie naprawde zaczeli dużo cwiczyc. Widac wielki ruch w tym obszarze. To znaczy że ma to sens i motywuje ludzi do dbania o iebie

Zaloguj się