Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Co robić z nadpotliwością?

Postautor: AlicjaModliszewska » 25 sie 2016, o 03:14

Mam trochę wstydliwy problem bo o ile wczesniej jakos staralam się ignorowac to teraz już mam tego dosc. Po prostu duzo się pocę, nawet jak nie jest goraco, duszno to duzo się pocę. Słuchajcie, co robić z nadpotliwością?

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Postautor: musująca0O » 25 sie 2016, o 04:47

Wiesz to nie jest koniec świata ;) na takie sytuacje można kupic medispirant w tabletkach na nadmierne pocenie sie sa substancje które pozwalaja to zwalczac. Akurat medispirant masz w formie np. rollonu wiec zwyczajnie codziennie rano aplikujesz i po sprawie. W sumie prosta sprawa i wiele zachodu to nie wymaga. wiem, ze sa jeszcze jakies zastrzyki, ale to musiałabys dokladnie podpytac może lekarza co robic w tej sytuacji. Bo tabletki na pocenie się to tak jak ze wszystkim. Normalna sprawa. Wiele osób przeciez kupuje tabletki na erekcje w aptece i uwaza to za calkiem normalne . Po prostu z wiekiem czlowiek potrzebuje czasami pomocy z zewnątrz. A takie tabletki np. bierze się kilka godzin wczesniej przed stosunkiem i działają, no ale i tak przy dłuższym stosowaniu to lepiej się lekarza poradzic.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 25 sie 2016, o 06:49

Wiem, ze dieta wpływa na to jak nasz organizm radzi sobie z potem. Np. ostre przyprawy robia tak ze wiecej się pocimy wiec popatrz co jesz i może będzie lepiej jak cos zmienisz w jedzeniu. Bo to jest serio problem do rozwiązania przeciez to nie kalectwo wiec tym bardziej podejdz do tego na luzie. ;)

Zaloguj się