Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Ile kosztuje dobry wózek inwalidzki?

Postautor: MateuszKosiński » 24 paź 2016, o 06:27

Orientacyjnie – ile może kosztować dobry wózek inwalidzki? Poprzez dobry mam na myśli wytrzymały i wygodny, nie musi mieć żadnych specjalnych dodatków. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 24 paź 2016, o 07:33

Zalezy gdzie bedziesz zamawiał. Ostatnio przeczesywałam sieć w poszukiwaniu nasadek na sedesy i widziałam że tanie wózki inwalidzkie mają w sklepach internetowych ze sprzętem medycznym. Dokładnie ci nie powiem ile kosztowały bo nie pamiętam, ale róznice były duże. Mam nadzieję że pomogłam, pzdr.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 24 paź 2016, o 10:16

Dokładnie, warto poszukać w sklepach z asortymentem dla osób starszych. Moja żona szukała śliniaków higienicznych dla dziadka oraz podkładów jednorazowych no i znalazła bardzo tanie wózki. Pomimo że ta osoba jest jeszcze ruchliwa to zastanawialiśmy się czy nie kupić na przyszłość, bo oferta była naprawdę świetna a nigdy nie wiadomo co się moze przydać.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 24 paź 2016, o 10:53

No dokładnie i ja się nad tym zastanawiam bo niestety zdrowie takie jest że dziś jest okej a niewiadomo co przyniesie jutro. Mój ojciec zaniemógł na kolano z dnia na dzień, wiec lepiej sieprzygotwac na kazdaewentualnosc.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 24 paź 2016, o 12:53

Dzięki za rady, temat do zamknięcia.

Zaloguj się