Awatar użytkownika
IzoldaJ

Szukam nowego i niedrogiego elektrycznego wózka inwalidzkiego

Postautor: IzoldaJ » 8 lut 2017, o 01:30

Cześć! Chciałabym kupić nowy wózek inwalidzki, najlepiej elektryczny. Zależy mi na solidności i bezawaryjności dlatego zwracacm się z prośbą do was i liczę że mi pomożecie, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 8 lut 2017, o 02:09

Najkorzystniej wychodzi teraz brać wózki stąd: http://sklep.rehafund.pl/wozki-elektryczne, sam zamawialem i bardzo jestem zadowolony. Pod wzgledem solidności i dokładnego wykonania nie mają konkurentów na naszym rynku a cena dostosowana do każdej kieszeni. Po kalkulacjach okazało się że nie opłaca mi się dłużej wypożyczac a decyzja o kupnie była praktycznie natychmiastowa. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 8 lut 2017, o 04:18

Znam ten sklep i przyznaję że jest tani. Kupowałem poduszki przeciwodleżynowe i materace, które są bardzo dobrej jakości, wygodne, a do tego wytrzymałe i nie ugniatają się. Na wózkach się nie znam ale mam nadzieje ze moje doswiadczenia na cos sie przydaly.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 8 lut 2017, o 06:54

Hej, a czy mają przeciwodlezynowe poduszki do siedzenia? Wiem ze to trudno dostepna rzecz bo nigdzie nie moge znaleźć ale moze tu ktos pomoze?

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 8 lut 2017, o 09:04

W domyśle chodziło mi o poduszki do spania jak i do siedzenia, bo kupowałem jedne i drugie. Mam nawet zapisany link - http://sklep.rehafund.pl/poduszki-przeciwodlezynowe-do-siedzenia :). Sprawdzają się bardzo dobrze, nie sadzilem ze za takie pieniadze kupie cos porządnego. Korzysta się z niej codziennie juz ponad rok, a nadal jest sprezysta, nie stracila kształtu ani miekkości. Dobry zakup jednym słowem.

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Postautor: musująca0O » 8 lut 2017, o 10:10

Pięknie dziękuję za namiary i mini recenzje.

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 8 lut 2017, o 11:26

Ja też dziękuję bo wózek już zamówiony i czekam aż przyjdzie. Temat do zamknięcia, pzdr.

Zaloguj się