Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Pytanie o leczenie ortodontyczne we Wrocławiu?

Postautor: YrebeliantY » 19 kwie 2017, o 22:38

Witam. Mam pytanie związane z aparatami na zęby, które zakłada się dla ich wyprostowania. Chodzi tutaj o mojego syna, który niestety będzie tego potrzebował bo zęby średnio proste, ale on nie chce bo mówi, że wygląda się jak cyborg w tym…chodzi mu o to, że metalowe i widać na zębach. Istnieją jakieś aparaty bardziej dyskretne w ogóle?

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 20 kwie 2017, o 01:15

Jak najbardziej, choć oczywiście trzeba się liczyć z tym, że są one trochę droższe. Te kluczyki, czyli elementy znajdujące się na każdym zębie, które mają prostować, mogą być na przykład wykonane z materiału przeźroczystego. Wtedy cały aparat ma kolor zbliżony do kolorów zęba i same elementy są dość słabo widoczne, zależy też oczywiście od tego jaki kto ma kolor zębów, ale myślę, że to by go zadowoliło. Musisz popytać dobrze w gabinetach, w tych dobrych mają takie rzeczy.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 20 kwie 2017, o 03:52

Nawet jak metalowe będą to na Twoim miejscu bym nie zwlekała z tym. Krzywe zęby to nie tylko problem estetyczny. Łatwo na takich zębach rozwija się chociażby próchnica, zęby nachodzą na siebie i wzajemnie się niszczą.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 20 kwie 2017, o 04:28

No widzicie, ja nie miałem pojęcia, że takie cuda są, zawsze u ludzi widziałem takie metalowe.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 20 kwie 2017, o 06:57

Bo właśnie po to są te przeźroczyste, żeby ich widać nie było, dlatego ich nie dostrzegałeś może ;)

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 20 kwie 2017, o 08:05

Super, a orientujesz się może gdzie coś takiego robią albo chociaż jaki gabinet we Wrocławiu wybrać? Myślałem w sumie o tej ofercie http://www.implantywroclaw.com.pl/. Ktoś może miał przyjemność korzystania?

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 20 kwie 2017, o 09:59

Dokładnie o tym miałam napisać, tutaj masz dokładnie wyszczególnione kwestie, które Cię interesują http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/ortodoncja-pl.html. Gabinet bardzo specjalistycznie podchodzi do kwestii ortodoncji we Wrocławiu ciesząc się dużym zaufaniem. Mają przeźroczyste aparaty jeśli taki potrzeba, nie są bardzo drogie, a zakładają je doświadczeni dentyści. Co ważne, nowoczesne aparaty szybciej prostują zęby i do ich obsługi nie trzeba tylu wizyt u stomatologa.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 20 kwie 2017, o 11:09

OK, dzięki za pomoc!

Zaloguj się