Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Godny polecenia trener personalny w Krakowie – gdzie go znajdę?

Postautor: niziołek27 » 26 kwie 2017, o 23:15

Cześć, szukam jakiegoś fajnego sposobu na podniesienie swojej formy – w możliwie krótkim czasie i z dobrą skutecznością. Ponoć trening z elektrostymulacją daje fajne skutki ale nie mam pojęcia gdzie w Krakowie jest jakiś ośrodek. No i solidny trener to jednak podstawa...

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 27 kwie 2017, o 01:49

Koleżanka chodzi do Studio Synergy i jest bardzo zadowolona. Ponoć trening tam jest na naprawdę dobrym poziomie i ceny są atrakcyjne.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 27 kwie 2017, o 03:59

Mój kumpel bardzo chwalił EMS, rzeczywiście jest to spora innowacja bo można fajnie kształtować mięśnie i sylwetkę przy relatywnie małym wysiłku. Ciekawa opcja.

BowMan
BowMan

Godny polecenia trener personalny w Krakowie – gdzie go znaj

Postautor: BowMan » 27 kwie 2017, o 05:16

Tu wyżej dziewczyna dobrze pisze, to studio jest bardzo spoko studiosynergy.pl/. Chodzę na zajęcia od dwóch miesięcy i efekty są widoczne gołym okiem. Poza tym jest dobra atmosfera i każdy jest indywidualnie prowadzony. To ważne bo jak jest potrzebny trener personalny Kraków wypada rozmaicie. W tym studiu są porządni specjaliści i mają wiedzę o fizjologii, to mega istotne.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 27 kwie 2017, o 08:01

Czytałam o tej elektrostymulacji. Opinie przeważają pozytywne więc chyba zdecyduję się spróbować. Zobaczymy czy to dla mnie.

Zaloguj się