Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

W jakim gabinecie zrobią mi USG kolana w Warszawie, sprawa dość pilna

Postautor: Wilczyca » 2 lip 2017, o 22:53

Od pewnego czasu po treningu narzekam na uporczywy ból w kolanie. Rodzinny mówi że to przejdzie ale wolałabym się jednak upewnić. Czy możecie polecić jakiś gabinet w którym jest badanie USG kolana? Nie wszędzie je oferują więc prosiłabym o wskazówki.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 2 lip 2017, o 23:29

Przejrzyj sobie tę ofertę https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa. Swoją drogą jeden z lepszych niepublicznych zakładów tego rodzaju w stolicy, ja korzystam już od jakiegoś czasu. A Twój problem rozumiem bo jak potrzebne jest USG kolana Warszawa nie ma zbyt szerokiego pole opcji. Jednak tam realizują je sprawnie i naprawdę fachowo.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 3 lip 2017, o 01:24

Dużo pozytywów się czyta i słyszy odnośnie tego miejsca i te głosy się pojawiają w wielu niezależnych miejscach. Wygląda że to jedna z lepszych prywatnych placówek w Wawie na ten moment.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 3 lip 2017, o 04:01

Tak się złożyło że mój brat miał problem z nogą i też trafił do Rehmedicon. Szybka diagnoza, praktycznie natychmiast go przyjęto. Ładnie go wyprowadzili i teraz chodzi jak wcześniej więc raczej specjaliści pracują tam solidni.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 3 lip 2017, o 05:06

Ja się tam zawsze modlę nie musieć iść do lekarza ale wiadomo jakie są realia... Generalnie to grunt badać się profilaktycznie w miarę regularnie. Wtedy ryzyko komplikacji się oddala.

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 3 lip 2017, o 06:46

Z kolanem nie ma żartów, u Ciebie to może być problem z rzepką. Musisz to sprawnie ogarnąć bo potem może być niewesoło jak zaniedbasz.

Zaloguj się