Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Jakie środki wzmacniające organizm przyjmujecie?

Postautor: YrebeliantY » 28 cze 2016, o 23:54

Jako, że mój syn chodzi do przedszkola, a córka do szkołu, to chciałbym wyjść trochę naprzeciw tej sytuacji i dając im odpowiednie preparaty wzmacniające organizm, żeby po prostu pozbyć się ryzyka chorób, zwłaszcza w tych okresach prześciowych, bo później na leki wydaje się całe mnóstwo kasy. Napiszcie proszę co dajecie swoim dzieciom, że je wzmocnić...

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 29 cze 2016, o 00:56

Ja daje żelazo w czystej postaci :))) To żart oczywiście, bo według mnie bardzo dobrze sprawdza się grupa tych preparatów https://www.aptekagemini.pl/group/rutinacea, która jest nie tylko smaczna, ale okazuje się że także skuteczna, a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 29 cze 2016, o 02:08

Ta nazwa już mi się się przewinęła...

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 29 cze 2016, o 04:07

O na pewno Ci się przewinęła, bo to podstawyw produkt apteczny, chociażby apteka Gemini sprzedaje ten specyfik. Dzieci bardzo chętnie sięgają po wszystko to co jest zapakowane w kolorowe pudełka, więc jeśli chodzi o przyjmownie środka, nie ma z tym najmniejszego problemu.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 29 cze 2016, o 05:35

Nie ma też w przypadku dorosłych takiego problemu. Bardzo lubię, bo to skuteczne środki. I faktycznie i Gemini i inne apteki mają ich pod dostatkiem. Do tego można jeszcze jakieś szczepienie zastosować i ciężkie okresy ze zmienną pogodą są łatwe do przetrwania.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 29 cze 2016, o 06:48

Tylko trzeba pamiętać, żeby regualenie przyjmować te suplementy :))) W mojej rodzinie też w ten sposób walczymy z przeziębieniami. Już dawno nie było potrzeby odwiedzania gabinetu lekarskiego.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 29 cze 2016, o 09:33

A ja oprócz tego, że dbam o to, żeby nie zachorować to dbam o swój wygląd. Jak mam zdrowo wyglądające ciało, to i ja się lepiej czuje. Bardzo pomaga mi w tym flos lek dostępny bez recepty.

Zaloguj się