Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Wybielanie zębów w Poznaniu – czy to bezpieczny zabieg?

Postautor: niziołek27 » 13 wrz 2017, o 19:19

Od jakiegoś czasu śledzę publikacje i opinie związane z wybielaniem zębów ale wciąż nie mogę wyrobić sobie zdania. W sumie to zastanawiam się nad taką usługą ponieważ od lat palę i piję sporo kawy co na moich zębach odbija się nieciekawie. Są różne opinie odnośnie wybielania więc może od Was się dowiem czegoś co rozwieje wątpliwości?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 13 wrz 2017, o 19:36

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz... Serio. Możesz czytać na stu forach opinie, wertować artykuły o wybielaniu ale dopiero jak poddasz się zabiegowi to ocenisz rezultat. Na pewno w Polsce robią to na wysokim poziomie, mamy super aparaturę w kraju.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 13 wrz 2017, o 21:59

Mój brat był na wybielaniu laserowym, zadowolony. Koszt nie był wysoki, są straszne mity jeśli chodzi o ceny wybielania, może kiedyś faktycznie było to mega drogie ale w tym momencie tak na pewno nie jest.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 13 wrz 2017, o 23:17

Dużo dobrego da się poczytać o tej klinice super-usmiech.pl/. Dla ludzi którzy chcą mieć białe zęby wydaje się sensownym wyborem bo wybielają zęby w Poznaniu nowoczesnymi metodami i do tego nie są drodzy. Ponoć ciężko o lepszą opcję w tym zakresie.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 14 wrz 2017, o 02:06

W tej chwili z wybielania nie korzystają już tylko gwiazdy estrady jak to się utarło. To zabieg estetyczny jak każdy inny, coraz tańszy i powszechniej dostępny. Nimb luksusu to już przeszłość i może sama też kiedyś się wybiorę.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 14 wrz 2017, o 03:19

Nigdy nie byłam zwolenniczką takiej ingerencji. Wprawdzie z tekstów w necie wynika że dziś wybielanie jest bezpieczne ale mimo to chyba bym się trochę bała że aż za bardzo mi wybielą i coś naruszą. Ale może przesadzam?

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 14 wrz 2017, o 04:29

No myślę że zdecydowanie przesadzasz, zobacz sobie tę stronę, co ktoś wyżej podał. To jest naprawdę bezpieczne i dokładnie opisane. Wybielanie zębów laserem to inna bajka niż żele na nadtlenku wodoru bo one rozwalały szkliwo aż furczało! To kompletnie inna technika.

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Postautor: musująca0O » 14 wrz 2017, o 05:51

Ja też słyszałam że te żele fatalnie działały na zęby – niestety część gabinetów nadal ich używa więc należy się wystrzegać takich miejsc. Fajnie że są gabinety gdzie ta metoda odeszła do lamusa.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 14 wrz 2017, o 08:01

Znam parę osób po wybieleniu – to robi różnicę. Jak jest zabieg wykonany porządnie to zęby są bielsze o kilka tonacji i nie da się tego nie zauważyć.

Zaloguj się