Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Czy krem barierowy nadaje się dla alergika?

Postautor: YrebeliantY » 4 gru 2017, o 16:06

Witam, moja żona ma skłonnosc do alergii i tak się zastanawiam czy krem barierowy nadaje sie dla alergika, bo może bym jej taki kupił, ale wole popytać, bo nie chcę, zeby to był kolejny krem odlozony na półke?

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Postautor: musująca0O » 4 gru 2017, o 18:48

A czy nie lepiej jak żona sama sobie kupi krem, ona wie najlepiej jaki krem stosowac i jaki jej służy?

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 4 gru 2017, o 20:30

Taki krem barierowy na pewno nada się dla alergika, to krem który można stosowac nawet do bardzo wrazliwej skóry dziecka, jest on łagodny i sprawia że skóra nas nie swędzi a co wazne krem można stosować zarówno na twarz, jak i ciało. Na http://www.apteka-internetowa-24.pl/svr-topialyse-krem-barierowy-50-ml.html dowiesz się tez ze krem ten można stosować tak często jak tylko zachodzi potrzeba.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 4 gru 2017, o 23:18

Dzieki za przydatne informacje, bardzo mi pomogliście a jakieś mleczko czy płyn do mycia twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej znacie?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 5 gru 2017, o 00:58

Ja stosuje bardzo łagodny płyn micelarny Bioderma Sensibio, odświeża i działa kojąco oraz nie ściąga skóry. Na http://www.apteka-internetowa-24.pl/bioderma-sensibio-h2o-plyn-micelarny-do-skory-wrazliwej-2x500ml.html poczytasz że płyn micelarny nie zawiera alkoholu ani sztucznych substancji zapachowych czy innych preparatów powodujących alergię.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 5 gru 2017, o 02:40

A co możecie powiedzieć o marce kosmetyków Avene, mam już troche latek i musiałabym zacząć stosowac jakieś kosmetyki przeciwzmarszczkowe ale nie wiem na co się zdecydować.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 5 gru 2017, o 05:13

To prawda z wiekiem skóra wiotczeje i pojawiają się zmarszczki, wtedy trzeba dobrać odpowiednie kosmetyki, jak choćby te marki Avene, które uelastycznią i nawilżą skórę i zapobiegaja zmarszczkom. Na http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-avene dowiesz się ze możesz stosować krem pod oczy, odżywczy krem, który przywraca gęstość skóry czy krem uzupełniający lipidy oraz wiele innych kosmetyków.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 5 gru 2017, o 07:06

Ja osobiście też stosuje krem przeciwzmarszczkowy Avene, ale dla mężczyzn bo muszę powiedzieć że Avene to kosmetyki nie tylko dla pań ale i panów a także dla maluszków.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 5 gru 2017, o 07:29

Cos takiego, to skoro to takie delikatne kosmetyki to może i ja zdecyduje się na kosmetyki Avene, żona bedzie miała swoje a ja swoje, dzięki!

Zaloguj się