Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Wskazówki odnośnie prowadzenia sklepu internetowego

Postautor: Benjamin » 6 maja 2016, o 00:30

Cześć wszystkim. Chciałbym otworzyć sklep internetowy zajmujący się ziołami i przyprawami. Niedawno prowadziłem coś w stylu takiego sklepu na serwisach aukcyjnych ale z tego co widzę własny sklep z własną stroną to zupełnie inna bajka. Bardzo proszę bardziej doswiadczone osoby o wkazówki i rady dla poczatkujacego sprzedawcy, co jest najważniejsze i na co zwrócić szczególną uwagę? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Postautor: DianaScully » 6 maja 2016, o 01:35

Hej! Przepraszam że trochę pasożytuję ale zastanawiam się w jaki sposób rozpocząć sprzedaż w internecie? Mam dobre kontakty z importerami dzieki czemu mogę sporą cześć rynku zdominować niskimi cenami, produkt też jest ciekawy i chodliwy ale nie wiem od czego zacząć. Od razu od otwarcia sklepu internetowego, tak jak kolega?

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 6 maja 2016, o 04:10

Tak, zacznij od otwarcia sklepu internetowego :). Jak już otworzysz go na własnej stronie i poukładasz wszystko jak chcesz to cały proces pójdzie z górki. Jeśli chodzi o rady dla kolegi no to mogę podpowiedzieć że również powinien zacząć od strony sklepu, żeby była przejrzysta i uporządkowana bo to w zasadzie jest serce tej działalności. Projektowanie sklepów internetowych najlepiej zlecić profesjonalnej firmie która właśnie tym się zajmuje bo nie jest to wcale takie proste. Do tego zawsze przyda się stały kontakt ze specjalistami którzy pomogą w razie kłopotów. To chyba wszystko pytajcie dalej jak coś się przypomni.

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Postautor: DianaScully » 6 maja 2016, o 04:47

Czyli jednym słowem mam zacząć od dobrej strony sklepu która byłaby łatwa w obsłudze dla klientów?

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 6 maja 2016, o 05:18

Kolega pytał co jest najważniejsze i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę – jest to strona sklepu. Potem ewentualnie można zadbać o takie rzeczy jak umowa z pocztą i firmami kurierskimi żeby wysyłka przebiegała szybciej, ale to dopiero po powstaniu porządnej strony sklepu.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 6 maja 2016, o 07:45

Mógłbyś polecić firmę która specjalizuje się właśnie w takich stronach?

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 6 maja 2016, o 10:07

Możesz skorzystać na przykład z oferty aptusshop.pl. Robią naprawdę bardzo dobre i profesjonalne strony w konkurencyjnych cenach. Kilka razy kupowałem w sklepach których strony zakładali i po prostu widać że robiła to profesjonalna ręka.

Zaloguj się