Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Upominek reklamowy – co wybrać

Postautor: Wilczyca » 26 lip 2016, o 01:55

Dzień dobry. Muszę zakupić upominki reklamowe, ale nie wiem co jest na topie, jeśli chodzi o taki świat reklamy. Czy moglibyście podpowiedzieć, co ewentualnie chcielibyście otrzymać przy robieniu zakupów, jeśli przekroczyliście jakąs sumę progową? Co byłoby dobrze widziane w ramach delikatnej reklamy?

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 26 lip 2016, o 03:36

Cześć. Ja to bym z chęcią widziała na przykład ubranie z reklamą. T-shirty są bardziej sztampowe, ale na przykład jakieś ocieplane kamizelki w rozmiarach uniwersalnych lub co lepsze do wyboru, aby każdy mógł sam określić swój rozmiar i wtedy otrzymać taki upominek. Ładnie to wygląda.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 26 lip 2016, o 06:28

Hej laski. Moim skromnym zdaniem świetnie prezentują się typowe gadżety z reklamą. Mnie osobiście podobają się każde upominki, za które nie muszę dodatkowo sięgać po portfel. Dobrze wyglądają na przykład reklamowe przybory do pisania z bonnum.pl. Fajnie też, jeśli tematycznie przypasowane są do klienta. Na przykład zestawy do win dla koneserów, dla miłośników espresso jakieś kubki do kawy. A dla podróżników torby bagażowe czy zawieszki na torby.

Zaloguj się