Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Opinie o pracy jako opiekunka za granicą

Postautor: Wilczyca » 17 sie 2016, o 02:14

Sytuacja życiowa zmusza mnie do poszukiwania nowych rozwiazań i źródeł utrzymania rodziny. Chciałabym wyjechać za granicę jako opiekunka osób starszych bo słyszałam ze mozna na tym zarobic ludzkie pieniadze a nie są wymagane jakies specjalne umiejetnosci, jedynie jezyk i chec niesienia pomocy. Myślę że warto byłoby poznac opinie osób które jeździły, albo nadal jeżdżą do takich prac i mogłyby coś ciekawego powiedzieć, doradzić, pzdr.

Awatar użytkownika
Beast

Postautor: Beast » 17 sie 2016, o 04:28

Przede wszystkim rzetelne opiekowanie się osobami starszymi w Niemczech wymaga znajomości języka i odpowiedniej wiedzy medycznej albo doświadczenia pracy z ludźmi chorymi. Ważny jest również stan zdrowia pozwalający na wykonywanie niektórych zadań nierozerwalnych z opieką. Odsyłam na te strone - laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-poradze/ znajdziesz tu wszystkie niezbedne informacje jesli planujesz wyjazd jako opiekunka.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 17 sie 2016, o 06:36

Świetnie, bardzo ci dziękuję za bazę wiedzy, teraz już mam wszystko zebrane w jednym miejscu i nie musze wyszukiwać informacji w internecie. Widzę że mają na stronie równiez oferty pracy, a opinie o ich działalności są bardzo pozytywne wiec jestem dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego!

Zaloguj się