Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Prosta obsługa magazynu

Postautor: niziołek27 » 25 sie 2016, o 20:42

Witam. Mnie tutaj sprowadza sprawa dość prosta, a zarazem skomplikowana. Skomplikowana to jest co raz bardziej sprawa prowadzenia mojego magazynu, a prosty ma być program, który mi pomoże całością zarządzać. Da się to tak zrobić, żeby pykło?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Prosta obsługa magazynu

Postautor: YrebeliantY » 25 sie 2016, o 23:38

Da się. Prosty program magazynowy na pewno Ci pomoże zarządzać wszystkim, co masz tam w tym magazynie schowane bez znaczenia co to dokładnie tam jest. Polecam się dobrze rozjerzeć, bo możesz tanio taki program kupić.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Prosta obsługa magazynu

Postautor: KotBezButa » 26 sie 2016, o 02:17

Ja do tego polecam wejść na stronę jantar.pl/branze/produkcja/drukarki-kodow-kreskowych-firmy-zebra/ i dodatkowo kupić jeszcze drukarkę do kodów kreskowych. Będziesz miał jeszcze bardziej ułatwioną pracę w magazynie. Do tego jeszcze czytnik i skanować kody przy wchodzeniu i wcyhodeniu towaru i zawsze masz porządek

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Prosta obsługa magazynu

Postautor: YrebeliantY » 26 sie 2016, o 03:01

kolega wyżej dobrze gada. Tylko nie zapomnij o przylepnych etykietach na rolce, żeby sobie ułatwić to od początku jeszcze bardziej. Będziesz miał od razu na czym te kody drukować. I widzisz, sprawę masz praktycznie od razu rozwiązaną z naszą pomocą :P

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Prosta obsługa magazynu

Postautor: niziołek27 » 26 sie 2016, o 05:43

No widzę widzę. Dlatego się cieszę, że tutaj wlazłem i mogłem dostać wasze porady. No teraz mam nadzieję, że wszystko będzie tam już u mnie usprawnione i że wszystko będzie działało tak jak należy. Skanowanie i program. I że rzeczywiście prosto będzie, bo na tej całej informatyce to ja się za bardzo nie znam :D

Zaloguj się