Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Jak prezentować ofertę firmy?

Postautor: niziołek27 » 1 wrz 2016, o 00:27

Siemaneczko. Wchodzę tutaj żeby o kilka rzeczy Was zapytać. Mianowice dla moich klientów w firmie mamy takie różne oferty. Nie wiem jak zaprezentować. Mamy to wszystko na kartkach podrukowane i to porpsotu dajemy ludziom, żeby sobie pooglądali i wybrali to co ich najbardziej interesuje. No a ja jakoś nie wiem mam wrażenie, że to tak wieśniacko wygląda na tych kartkach. Nie ułoóżne ani nic. Pognieśc można i zniszczyć. Myślałem o jakimś segregatorze, ale to chyba jeszcze bardziej wieśniackie będzie. Mam jakiś album zamówić i wydrukować czy co? Bo teraz już nie wiem co robić, a coś trzeba bo firma się robi coraz bardziej rozpoznawalna a tu taka siara normalnie w biurze

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 1 wrz 2016, o 02:51

Każdy przez to przechodził, nie martw się tym aż tak. Ważne, że te swoje usługi dobrze świadczycie, a reszta to się z czasem już sama ułoży. Ja bym proponowała Wam teraz już na taki lepszy początek zrobić takie teczki z ofertami bo one się naprawdę świetnie prezentują. Takie specjalne są do tego. Możesz sobie wszystko w niej poukładać tak jak Ci się podoba i tyle. Nic się nie majta, wszystko na swoim miejscu i każdy może sobie to poprzeglądać jak chce. I sprawa załatwiona :)

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 1 wrz 2016, o 03:30

Ty to masz łeb, rzeczywiście :D Teraz będę kupował przegródki do segregatorów w swoim zaprzyjaźnionym sklepie to od razu też te teczki ofertowe kupię i zobaczę jak to wyjdzie, a może rzeczywiście się to nam sprawdzi. Żebym jeszcze tylko nie zapomniał druczków akcydensowych do tego wszystkiego kupić bo się nam też już wszystkie pokończyły

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 1 wrz 2016, o 05:07

Lepiej nie zapomnij. U mnie zawsze tak jest z zamiennikami do drukarek, że zawsze je w pierwszej kolejności do koszyka dodaje, bo inaczej bym na smierć zapomniała, że w ogóle muszę je kupić

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 1 wrz 2016, o 05:31

A możesz powiedzieć gdzie takie druki zamienniki kupujesz? Bo ja tu właściwie przyszedłem o tych ofertach poczytać, ale skor jest temat tych zamienników, to się chętnie dowiem

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 1 wrz 2016, o 06:03

Ja wszystkie biurowe sprawy kupuję na biurozakupy.pl bo jak da mnie to ceny tam są najlepsze. I towar też jest świetnej jakości

Zaloguj się