Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Przygotowanie eventu promocyjnego – potrzebne propozycje rozrywek

Postautor: niziołek27 » 13 sty 2017, o 01:58

Cześć! Powoli szykuję się do zrobienia takiego plenerowego eventu dla mojej firmy, który przede wszystkim ma mieć oczywiście charakter promocyjny. Ogólnie będzie scena, drobne występy, konkursy z nagrodami, catering się pojawi, muzyka oczywiście ale…brakuje mi pomysłu na jakieś dodatkowe rozrywki, takie jak to się czasem pojawiają na przykład na takich miejskich wydarzeniach dla ogółu. Macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 13 sty 2017, o 02:54

znaczy się chodzi Ci o gry i zabawy? Bo nie bardzo rozumiem…

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 sty 2017, o 05:46

Jakie proste opcje gier, do tego coś dla dzieci w stylu popcornu, małego parku rozrywki i tym podobnych rzeczy.

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Postautor: DianaScully » 13 sty 2017, o 06:03

Wiesz co Kolego, ogólnie proponuję Ci zajrzeć sobie po prostu na tę stronkę http://www.funandplay.pl/, bo tam znajdziesz wiele propozycji rozrywke, o które chyba Ci chodzi, zarówno dla dzieci, jak i tych starszych dzieci, a więc dorosłych :D Miałam okazję kiedyś być na evencie z wystawionym sprzętem tego typu i naprawdę cieszyło się to dużym zainteresowaniem, a zabawy co nie miara przy tym, szczególnie zorbsoccer był super. Jak się z nimi skontaktujesz to pewnie dowiesz się szczegółów.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 sty 2017, o 06:15

O! Dokładnie o coś takiego mi chodziło. Wytrzymałe te zabawki są? A po drugie orientujecie się czy można to wynajmować na przykład na cały weekend?

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 13 sty 2017, o 07:28

Kwestia zwykłego dogadania się, ale swoją drogą ja właśnie chciałem napisać wcześniej o tym co Koleżanka, uprzedziła mnie ;) Polecam naprawdę tę piłkę nożną http://www.funandplay.pl/bv_event/bubble-soccer/, niesamowita zabawa, męcząca jak diabli, ale daje mnóstwo satysfakcji, sprawdzone na własnej skórze. Musisz tylko zorganizować trochę w miarę równej przestrzeni, najlepiej trawka.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 13 sty 2017, o 07:52

Ale mi pomogliście, naprawdę bardzo Wam za to dziękuję. Teraz impreza firmowa chyba będzie już zapięta na ostatni guzik.

Awatar użytkownika
DianaScully
DianaScully

Postautor: DianaScully » 13 sty 2017, o 08:47

noo, bubblesoccer jest super, a jeśli chodzi o dzieciaki to chyba najlepsze te zamykane kule, co sobie w baseniku pływają.

Zaloguj się