Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Szkolenia menadżerskie w Gdańsku

Postautor: niziołek27 » 7 lut 2017, o 01:17

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym zapisać się na jakiś dobre i profesjonalne szkolenie menadżerskie. Nie wiem jednak do jakiej firmy mógłbym się zgłosić. Na pewno zależy mi na tym, aby jednak nauczyć się sporo na takim szkoleniu i faktycznie przysposobić się do roli menadżera. Chciałbym bowiem się starać o pracę jako menadżer. Bardzo bym chciał was prosić o radę, bo nie wiem jednak gdzie się zapisać. Może akurat ktoś z was wziął szkolenie menadżerskie w Gdańsku lub w okolicy i może się podzieli jakimś doświadczeniem? Liczę na was ;) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 7 lut 2017, o 03:58

Jeśli chodzi o szkolenia menedżerskie w Gdańsku to zdecydowanie mogę Ci coś polecić ;) otóż, od dawna współpracuję z jedną firmą, która organizuje różne szkolenia, zwiększające właśnie pre-dyspozycje w tej dziedzinie ;) ogólnie to szczegóły ich szkoleń menedżerskich możesz spokojnie znaleźć na tej stronce internetowej: http://perspecta.pl/szkolenia/menedzerskie/ , tam jest wszystko bardzo dobrze opisane. Jak chcesz być w przyszłości dobrym menedżerem, to koniecznie musisz przejść taki kurs bo się nauczysz wielu cennych zdolności.

sportimy
sportimy
Administrator
sportimy

Postautor: sportimy » 7 lut 2017, o 04:49

No bardzo dobre i ciepłe rzeczy słyszałem na temat firmy Perspecta ;) nie miałem jeszcze okazji skorzystać z ich usług, ale mój znajomy swojego czasu jeździł na szkolenia przez nich organizowane i bardzo sobie chwalił jakość usług, przygotowanie trenerów i przekazaną wiedzę. Nie jest to jedno z tych szkoleń, gdzie po prostu się siedzi i nic z niego nie wyniesie. Wręcz przeciwnie, można naprawdę sporo się nauczyć i od razu teorię przenieść na praktyczny grunt.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 7 lut 2017, o 07:14

Skoro faktycznie są tacy rzeczowi to żałuję, że nie zrobiłem kilku kursów u nich jak mieszkałem w Gdańsku.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 7 lut 2017, o 07:32

Nie masz co żałować bo oni organizują szkolenia na terenie całej Polski, wystarczy się z nimi skontaktować, umówić, wskazać grupę docelową itp.

Zaloguj się