Awatar użytkownika
IzoldaJ

Czy uda mi się odzyskać odszkodowanie OC w Warszawie?

Postautor: IzoldaJ » 21 lut 2017, o 04:17

Czy ktoś może mi potwierdzić informacje, że w Warszawie można odzyskać odszkodowanie z Oc pojazdu sprawcy. Ja nie mam zamiaru boksować się z ubezpieczalnią, więc od razu uderzam do kogoś, ktor poradzi sobie z cwaniakami. Znacie może kogoś, kto pomaga ludziom w tych sprawach?

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 21 lut 2017, o 06:53

Zajrzyj sobie koleżanko tutaj strefaodszkodowan24.pl/odszkodowania-powypadkowe/ i będzie wszystko podane na tacy. Wystarczy przygotować dokumentacje, która trzeba przeanalizować i na tej podstawie wydaje się opinie o szansach danego projektu. Przy odszkodowaniu OC w Warszawie powinno iść wyjątkowo gładko...

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 21 lut 2017, o 09:39

To najbardziej powszechny tryb spraw, które na pewno trochę by trwały, gdyby ktoś próbował samodzielnie doprowadzić je do końca.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 21 lut 2017, o 10:47

Ja miałam okazję korzystać z tego typu usług i ozywiscie nie żałuję. Szybko udało mi sie odzyskać pieniądze, chociaż nerwów straconych to już mi nikt nie zwróci. Plan działania został nakreslony przy moim udziale i przyznam, że myślałem, że to koniec szybkiego działania, a tutaj taka niespodzianka dla mnie.

Zaloguj się