Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Szukam zewnętrznej firmy do prowadzenia księgowości we Wrocławiu – coś polecicie?

Postautor: BieneMaja11 » 23 mar 2017, o 02:58

Witajcie, czy znacie może jakąś dobrą firmę zewnętrzną która zajmuje się księgowością innych firm? Szukam takiej, która oferuje dobre stawki.

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Szukam zewnętrznej firmy do prowadzenia księgowości we Wrocławiu – coś polecicie?

Postautor: cypryjczyk19 » 23 mar 2017, o 05:48

Witaj, jeżeli chodzi o biura rachunkowe, w tym księgowość Wrocław ma bardzo dużo ciekawych ofert. Mój znajomy korzysta z takiej firmy i zawsze sobie chwali. Biuro ma swoją siedzibę na ulicy Mydlanej 1, niestety nie pamiętam nazwy, może ktoś inny będzie wiedział o jaką mi chodzi?

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 23 mar 2017, o 06:04

Myślę, że wiem o jakie biuro Ci chodzi, bo sama korzystam z ich usług. Moim zdaniem bardzo profesjonalnie prowadzą księgowość Wrocław i okolice to ich teren działalności. Zajmują się kompleksową obsługą księgową, ale też doradztwem podatkowych czy w zakresie prowadzenia działalności i obsługą kadr i płac. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej wejdź na ich stronę: http://www.biurorewident.pl/, która zawiera wszystkie informacje o ich usługach i cennik.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 23 mar 2017, o 08:17

Cześć, tez jestem klientem tego biura i mogę Ci ich polecić. Stawki mają bardzo dobre, indywidualnie dostosowują je w zależności od zakresu pracy i typu współpracy. Wykorzystują w swojej pracy bardzo dobre programy, które są nowoczesne i mają wiele przydatnych funkcji, więc możesz być pewna, że dobrze zajmą się twoją księgowością.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 23 mar 2017, o 10:10

Wspomniałeś o tych nowoczesnych programach, z jakich korzystają, możesz powiedzieć jakie to są?

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 23 mar 2017, o 11:31

Pewnie, są to programy INSERT GT, które wykorzystuje się w księgowości do tworzenia bilansów, rachunku zysku i strat, deklaracji podatkowych ale też do tworzenia listy płac w zakresie obsługi kadrowo-płacowych.

Zaloguj się