Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Kto tworzy animacje 3D w Warszawie?

Postautor: AlicjaModliszewska » 10 maja 2017, o 23:30

Witajcie! Powiedzcie mi, znacie jakąś firmę, która zajmuje się animacją 3d w stolicy lub okolicach? Chciałabym zlecić wykonanie krótkiego filmu w tej technoligii i nie mogę znaleźć nikogo, kto by się tego podjął, może nie umiem szukać:/ dlatego proszę o pomoc:)

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 11 maja 2017, o 01:34

Cześć, a masz już pomysł na ten film? Wiesz jak ma wyglądać cały scenariusz?

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 11 maja 2017, o 03:34

No właśnie nie bardzo:/ prowadzę studio architektoniczne i chciałabym zamieścić na mojej stronie kilka wizualizacji, ale niestety nie wiem za bardzo, jak się za to zabrać, dlatego potrzebuję kogoś kto zajmie się tym kompleksowo.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 11 maja 2017, o 04:28

Jak kompleksowo, to polecałbym Ci jedynie Woodpecker Motion Pictures oni tworzą w swoim studio takie filmy z zakresu animacji 3D, ale nie tylko. Myślę, że to ktoś dla Ciebie, bo robią wszystko, od scenariusza, przez obróbkę graficzną, muzykę, lektora, po zapisanie na nośniku filmu.

Awatar użytkownika
Moonshiner
Moonshiner

Postautor: Moonshiner » 11 maja 2017, o 05:54

A tutaj przesyłam Ci namiary do nich http://woodpeckermp.pl/animacja/ gdybyś nie mogła znaleźć. Tak jak wspominałem wyżej, animacje 3D w Warszawie na pewno Ci zrobią taką, że zaniemówisz:) chętnie ją obejrzę, tak że daj linka jakby co:)

Zaloguj się