Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Prowadzenie księgowości w Białymstoku - kogo wybrać?

Postautor: MateuszKosiński » 23 cze 2017, o 02:29

Jak zaznaczyłem w temacie, szukam biura rachunkowego, które zajmuje się prowadzeniem księgowości w Białymstoku. Wiem, że takich przedsiębiorstw jest bardzo dużo, ale mnie interesuje ktoś sprawdzony, kto poprowadzi wszystko rzetelnie i tak, abym nie musiał obawiać się kontroli skarbowej.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 23 cze 2017, o 04:17

Może pogadaj z rodziną i znajomymi - często okazuje się, że ktoś bliski posiada takie umiejętności. Warto też poszperać po opiniach w sieci, wiem, że niektóre są niemiarodajne, ale zawsze będziesz mieć jakieś rozeznanie. Niestety nie znam żadnego biura, ale myślę, że warto spróbować postąpić tak, jak powiedziałam.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 23 cze 2017, o 04:55

Po rodzinie i przyjaciołach pytałem się najpierw, ale ani oni, ani ich bliscy nie mają pojęcia o prowadzeniu księgowości, dlatego ostatnią deską ratunku jest forum. Pomożecie?

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 23 cze 2017, o 06:18

Zobacz może ofertę Biura Rachunkowego Julita Mieczkowska - Miakisz? Korzystam z ich pomocy od dość dawna, ale nie pamiętam dokładanie od kiedy. Nigdy nie miałam zgłoszeń z urzędu skarbowego ani problemów z rozliczeniami rocznymi. Sprawdź sobie ich ofertę.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 23 cze 2017, o 06:44

Właśnie miałam podlinkować to biuro rachunkowe. Polecam w szczególności zajrzeć na stronę internetową http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/obsluga-ksiegowa.html - tam dowiesz się znacznie więcej. Warto też wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przygotują oni na jego podstawie indywidualną wycenę i dokładną ofertę. Prowadzeniem księgowości w Białymstoku raczej nikt inny nie zajmie się lepiej.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 23 cze 2017, o 07:23

Super! Teraz nie będę miała takich obaw. Formularz zgłoszeniowy już przesłany, teraz pozostaje czekać na ofertę:)

Zaloguj się