Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Czy warto korzystać z usług Grupy Tense?

Postautor: YrebeliantY » 5 paź 2017, o 18:34

jakiś czas temu otworzyłem własny biznes i mam zagwozdkę… po pierwsze, czy w ogóle warto korzystać z usług agencji marketingowych? I po drugie, o tej konkretnej firmie, czy jest ok.? mam stronę internetową, ale cieszy się bardzo słabym zainteresowaniem i statystyki leżą… pozycja w google też.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 5 paź 2017, o 21:24

samodzielna walka z pozycjonowaniem to koszmar, polecam profesjonalistów… szybciej i lepiej.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 6 paź 2017, o 00:02

no dokładnie.;) dla mnie też skuteczne pozycjonowanie to jest jednak czarna magia. Trafiałam na same pozytywne opinie o agencji TENSE i postanowiłam zaryzykować. Nie żałuję.:) wcale nie było tak drogo, a oszczędziłam mnóstwo czasu i zmartwień. Pomogli mi ustawić stronę lepiej w wynikach wyszukiwarki i ogólnie trochę opracować lepszy plan marketingowy. Nie ukrywajmy, że nie da się być specjalistą od wszystkiego i każdy biznesmen musi być znawcą swojej branży, niekoniecznie działań reklamowych… wtedy przydają się agencje.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 6 paź 2017, o 01:36

ja jestem z branży remontowo-budowlanej i faktycznie marketing niekoniecznie jest moim konikiem… wydaje się, że coś robię dobrze, ale nie widać efektów. Co do pozycjonowania to już w ogóle, gubię się w samym zrozumieniu tego co i jak…

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 6 paź 2017, o 01:58

z mojego punktu widzenia zdecydowanie warto korzystać z pomocy agencji. Szczególnie na początku, jak jeszcze jest się takim zielonym we wszystkim. Zauważyłam w ogóle, że kluczem do sukcesu jest dobry plan – jak opracujesz sobie ogólną wizję, strategię ze specjalistami to potem jest już z górki.:)

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 6 paź 2017, o 03:23

wiesz co, zdecydowanie agencja interaktywna Grupa TENSE z Poznania jest warta kontaktu. Pomogli mi wyjść z kryzysu, kiedy poważnie zaczęła mnie przygniatać konkurencja. Nie sądziłam, że parę zmian w stronie i w social media mogą tak wiele zmienić.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 6 paź 2017, o 05:29

oj mogą mogą. Wszystko tkwi w szczegółach…

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 6 paź 2017, o 08:09

chyba spróbuję, na razie tak bez wielkich zobowiązań, by w ogóle zobaczyć co mogę i za ile.;)

Zaloguj się