Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Jakie opinie macie o Grupa TENSE z Poznania?

Postautor: BieneMaja11 » 28 paź 2017, o 04:53

Zastanawiam się nad zmiana firmy od pozycjonowania. Bo efekty sa naprawdę marne. Jakos super ruchu na stronie sklepu nie widze…. I to chyba nie w ta strone powinno isc. No i tak trafiłam na Grupa TENSE. Jakie opinie macie o tej firmie?

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 28 paź 2017, o 06:01

Musisz pamietac żeby od razu na wstępie ustalić na jakich warunkach chcesz wspolpracowac z firma. Bo oni się rozliczają za efekty z tego co widze u nich na stronie. Maja wyróżnienia nagrody i widać ze firma stale się rozwija wiec jak dla mnie to jest normalny objaw. Zerknij sobie tu https://www.grupa-tense.pl/kontakt/ jak bys chciała się z nimi skontaktować. Dla mnie Grupa TENSE z Poznania wydaje się spoko ale musialabys poczytać o nich bardziej.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 28 paź 2017, o 08:33

Ale ta firma nie zajmuje się tylko pozycjonowaniem stron. Oni tez projektują strony. Nowoczesne i co ważne intuicyjne. Ale co do pozycjonowania to ja z ich usług nie korzystałam. Kolezanka zamawiala strone dla swojego sklepu.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 28 paź 2017, o 10:27

No dzisiaj się popatrzy jak wygląda pozycjonowanie stron to wygląda to na zabieg który ciagle ciagle trzeba powtarzac :P Bo nigdy nie wiesz czym cie google możezaskoczyc :P Tam

Zaloguj się