Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Butiki online

Postautor: AlicjaModliszewska » 14 cze 2016, o 23:55

Polecacie jakiś sklep internetowy z odzieżą? Najlepiej męską i damską. Koniecznie szybka dostawa! Nie miałam czasu wyjść po prezent urodzinowy dla mojego narzeczonego, a jak już robić zamówienie, to fajnie przy okazji skorzystać i kupić coś ładnego też sobie ;) Będę wdzięczna za każdy podrzucony sklep, którego wcześniej nie znałam

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Butiki online

Postautor: MateuszKosiński » 15 cze 2016, o 01:03

Nie rozumiem kobiet absolutnie. Niby prezent chce kupić, ale i tak przy okazji wyda tyle samo albo i więcej pieniędzy na swoje własne przyjemności. Właśnie dlatego nie mam żony, dałbym się puścić z torbami na pewno…

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Butiki online

Postautor: AlicjaModliszewska » 15 cze 2016, o 03:48

Nie no, bez takich, to tylko takin iewinny żarcik był. Jasne, że chcę kupić coś na prezent, więc to jest priorytet, ale to jest chyba właśnie przejaw OSZCZĘDNOSCI, że chcę przy okazji zrobić większe zakupy i nie płacić drugi raz za przesyłkę. Jak jesteś taki skąpy, to trudno się dziwić, że nie masz zony ;) (to też żarcik, spokojnie)

Awatar użytkownika
musująca0O
musująca0O

Butiki online

Postautor: musująca0O » 15 cze 2016, o 05:07

Dla twojego narzeczonego, czy tam dla was obojga polecam sprawdzić reyoung.pl. To jest internetowy sklep z kurtkami, spodniami, bluzami i wszystkim co tam sobie wymyślisz. Rzeczy są dobrej jakości, ale w bardzo atrakcyjnych cenach, więc na prezent jak znalazł. Też zawsze robię zakupy „naraz”, bo od 150 zł jest dostawa gratis.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Butiki online

Postautor: AlicjaModliszewska » 15 cze 2016, o 07:46

Dzięki koleżanko, sprawdziłam i ich strona wygląda całkiem obiecująco. Myślę, że taki styl właśnie się spodoba mojemu Łukaszowi.

Zaloguj się