Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Gdzie dostanę kosmetyki marki Lavera?

Postautor: gaździna39 » 1 sie 2016, o 07:29

Moja koleżanka pokazała mi ostatnio szampon z firmy Lavera który wspaniale odzywia włosy i sprawia że są lekkie i nie przetłuszczają się. Szukałam go wczoraj w marketach ale niestety nigdzie nie mogłam na niego trafić. Czy wiecie gdzie go dostanę?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 1 sie 2016, o 08:06

Z tego co wiem to w normalnym sklepie nie dostaniesz produktów tej firmy. Swojego czasu moja żona też szukała tych kosmetyków ale nie udało jej się niczego znaleźć poza sklepami online. Wpisz sobie w przeglądarce Lavera kosmetyki sklep internetowy, a na pewno znajdziesz coś ciekawego, pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 1 sie 2016, o 09:20

Dokładnie tak jak mówi kolega. Ja szukałam niedrogiego młodego jęczmienia i znalazłam świetny sklep internetowy - sklepnaszezdrowie.pl. Mają tam bardzo atrakcyjne ceny, o wiele lepsze niż u konkurencji a do tego szeroki asortyment. Wybór robi olbrzymie wrażenie, w zasadzie możesz tam kupić wszystko żeby żyć zdrowo.

Tatiana
Tatiana

Postautor: Tatiana » 1 sie 2016, o 10:13

A dostanę tam olej z dzikiej róży?

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 1 sie 2016, o 10:51

Jeśli chodzi o olej z dzikiej róży sklep internetowy o którym pisałam oczywiście go ma i szczerze przyznam że jest to jeden z lepszych olejów jakie udało mi się dostać. Bardzo aromatyczny, a co najważniejsze tłoczony na zimno.

Zaloguj się