Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Polecany sklep z woskami zapachowymi

Postautor: MateuszKosiński » 23 maja 2017, o 05:12

Orientujecie się gdzie można zamówić woski zapachowe? Fajnie żeby była możliwość zakupienia od razu z kominkiem bo mój juz troche sie zestarzał i nie wyglada tak ładnie jak dawniej. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 23 maja 2017, o 06:07

Mogę ci polecić sklep z woskami zapachowymi w którym sama zamawiam: https://olynk.pl/. Niskie ceny i bardzo dobra jakość wynikająca z używania naturalnego wosku który w przeciwieństwie do sztucznych jest bezpieczny dla zdrowia. Kominki również można tam zamawiać, też niedawno kupowałam bo stary już trochę straszył swoim wyglądem :P.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 23 maja 2017, o 06:17

Również polecam ten sklep. Duzy wybór, niskie ceny i przede wszystkim porządna jakość. Wysyłki przygotowują i nadają bardzo szybko, a obsługa jest pomocna i kompetentna, zawsze można się ich poradzić jeśli coś jest niejasne. Troche takich sklepów juz sprawdziłem i z tym zdecydowanie najlpiej się współpracuje, pzdr.

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 23 maja 2017, o 06:50

Świetnie że będę mógł zamówić od razu z kominkiem, bo wyjdzie mi mniej za przesyłkę :). Dzięki za posty, temat idzie do zamknięcia. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.

Zaloguj się