Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Czy rozmiarówka butów sprawia wam problemy?

Postautor: Piratella » 2 lip 2019, o 00:40

Czy zawsze udaje się wam dobrze dopasować buty do swojej stopy? Czy producenci są w stanie tak z góry założyć, że rozmiar 36 będzie taki, a 37 siaki? Przy butach niemarkowych często mam z tym problem… Przymierzam się teraz do zakupów Nike i zastanawiam się jak to będzie.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 2 lip 2019, o 02:04

Hmm, z mojego doświadczenia rozmiarówka jest dobrze dopasowana. Pamiętaj tylko, że masz osobną tabelę dla kobiet i mężczyzn. Warto sobie tak na spokojnie w domu wymierzyć, a potem kupić. Akurat Nike to jest bardzo porządna marka i jak robią buty to z takich materiałów, że się lekko dostosowują do stopy. Nic nie obciera i nie uciska.

Karmazyn
Karmazyn
Karmazyn

Postautor: Karmazyn » 2 lip 2019, o 04:38

Wiesz, właśnie dlatego tabela rozmiarów adidas jest bardziej rozbudowana i masz tam takie rozmiary jak 40 2/3, 40 1/3… Zresztą zobacz sobie na tej stronie https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. Zamawiałem już w tym sklepie wiele razy i zawsze trafiałem dobrze z wymiarem, żadnych problemów.

Awatar użytkownika
Bobrzyca
Bobrzyca

Postautor: Bobrzyca » 2 lip 2019, o 06:09

A w razie czego przez Internet można też łatwo robić zwroty, poczytaj sobie regulamin, jest na to 30 dni.;)

Zaloguj się