Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Naturalne i nie naturalne metody na dluzszy stosunek

Postautor: MateuszKosiński » 30 gru 2015, o 02:55

Potrzebuję wszystkich metod na wydłużenie stosunku. Problem tkwi w mojej erekcji. Jest zbyt krótka w związku z czym szybko osiagam orgazm i w ostatecznosci moja partnerka jest nie zadowolona. Interesują mnie dosłownie wszystkie metody, gdyż zamierzam kombinować do skutku. Wazny jest wylacznie efekt.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 30 gru 2015, o 05:02

Doskonale Cie rozumiem. Domowych sposobów na przedłużenie stosunku jest bardzo dużo. Naprostszą metodą jest zaprzestanie niektórych nawyków takich jak masturbacja. Zacznij czerpać przyjemność wyłącznie ze stosunku. Możesz również spróbować masaży całego ciała, ponieważ to na jego powierzchni znajdują się specjalne punkty. Jednoznacznej recepty niestety nie ma i często jest tak, ze to my sami musimy opracowac idealną metodę, bo wszystkie opisywane nie muszą pomagać. Daj znać co ci pomogło.

Awatar użytkownika
IzoldaJ

Postautor: IzoldaJ » 30 gru 2015, o 06:25

My z mężem często robimy sobie masaże erotyczne. Zbliżyły nas do siebie niesamowicie i odniosły też skutek w postaci znacznie opóźnionego wytrysku. Metod próbowaliśmy już bardzo dużo, ale ta daje zdecydowanie najlepsze efekty. Również polecam tego spróbować, bo na prawde warto. Terapie róznego rodzaju to kompletna klapa, nic nie dają. Zarówno tabletki jak i rozmowy z lekarzami nie przynoszą efektu, najlepsza jest własna praca. Poza tym nic nie kosztuje w odróżnienu od lekarzy.

Awatar użytkownika
AlicjaModliszewska
AlicjaModliszewska

Postautor: AlicjaModliszewska » 30 gru 2015, o 07:17

Każdemu polecam połączenie metod naturalnych i tabletek na przedłużenie stosunku. Sposób wymagający gotówki i czasu i troche haotyczny ale daje pewne efekty. Dzieki niemu można sobie wyrobic pewne nawyki i zdac sobie sprawe co daje najwieksza przyjemnosc. W przypadku mojego małżeństwa było tak ze domowe metody skutkowaly ale jeszcze czegoś brakowalo dopiero dolaczenie leku dalo nam obojgu pelnie szczescia. Musisz jednak sam poprobowac i dojsc do wlasnych wnioskow.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 30 gru 2015, o 09:43

Wyłącznie lekarz. Na własną rękę nie ma co próbować, chyba, że sposób jest bezinwazyjny i nie wymaga zażywania jakiś środków. Może to okazać się niebezpieczne i przynieść masę nieoczekiwanych problemów.

Zaloguj się