Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Jakie ogrodzenie najłatwiejsze w montażu?

Postautor: YrebeliantY » 11 maja 2016, o 03:13

Witam wszystkich. Potrzebuję na gwałt zrobić ogrodzenie przy firmie. Ktoś mi powie jakie ogrodzenie jest najszybsze i najłatwiejsze w montażu? Nie będę opowiadał całej historii, ale muszę w ciągu najbliższych dni zamontować 15 metrów ogrodzenia. Czy ktoś może mi coś doradzić?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 11 maja 2016, o 04:20

No najlepiej to chyba jakieś ogrodzenie systemowe albo panelowe. W sumie to nie wiem czy to nie to samo. Tak czy inaczej, jeżeli szukasz jakiejś firmy która robi coś takiego to mogę ci polecić stronę ogrodzenia-brygada99.pl/. Ta firma produkuje i montuje różnego rodzaju ogrodzenia i rzeczy z tym związane, może tam uda ci się coś znaleźć.

Awatar użytkownika
gaździna39
gaździna39

Postautor: gaździna39 » 11 maja 2016, o 05:03

No mój mąż zamawiał ogrodzenie systemowe z województwa mazowieckiego i nie jestem pewna czy to czasem nie z tej firmy o której piszecie. Jeżeli to ta sama firma, a mam co do tego prawie pewność, to naprawdę warto zobaczyć, bo ofertę mają bardzo fajną.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 11 maja 2016, o 06:20

Jedź do najbliższego marketu budowlanego i zobacz czy nie mają paneli ogrodzeniowych. Często można dostać coś takiego na miejscu, ale będą to raczej najprostsze modele. Wszystko zależy do czego ci to potrzebne, ale to już sam sobie zadecydujesz gdzie kupić.

Zaloguj się