Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Kije do trekkingu – gdzie takie kupię?

Postautor: MateuszKosiński » 9 mar 2017, o 02:36

Witam. Chciałbym sobie kupić fajne kijki do trekkingu ale nie wiem gdzie takie zakupić. Ogólnie jestem wielkim pasjonatem nordicwalkingu ;) zajawiłem się ostatnio na to i chciałbym spróbować, tylko właśnie dobre kije mi są potrzebne. Gdzie warto takie zamówić? Polećcie coś! :D

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 9 mar 2017, o 04:09

Jak chcesz dobre kije do trekkingu to myślę, że mogę ci coś polecić ;) ogólnie nordicwalking to część mojego życia, uwielbiam chodzić po górach itp. dlatego zainwestowałem w profesjonalne kije z tej stronki: http://napieszo.pl/401-kije-trekkingowe-nordic-walking i polecam ci kupić właśnie je tam. Są tanie, mega dobre i wszędzie z ich pomocą zajdziesz ;) polecam!

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 9 mar 2017, o 07:07

kurczę, też chccę zacząć nordicwalking ;) ogólnie podoba mi się to bardzo. Może na wiosnę coś pokombinuję :D

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 9 mar 2017, o 07:49

bardzo fajna ta stronka napieszo.pl ;) widać, że mają różny sprzęt dla podróżujących i osób, które lubią wycieczki itp. extra sprawa.. też jestem taka mega aktywna i uwielbiam takie coś ;) cieszę się, że odwiedziałam tę stronkę i ogólnie ten wątek na forum! Pozdrawiam! :D

Zaloguj się