Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Gdzie dostanę hartowane szkło na telefon?

Postautor: MateuszKosiński » 16 cze 2016, o 03:29

Witam. Szukam od tygodnia wytrzymałego hartowanego szkła do telefonów i nie wiem co mam wybrać. Bardzo przydałaby mi się taka ochrona na wyświetlacz bo bardzo czesto rysuje komórke kluczami w kieszeni albo coś mi się na nią rozleje w przerwie w pracy, ale nie wiem gdzie najlepiej zamówić żeby dostać coś dobrej jakości. Proszę o pomoc za którą z góry dziękuję.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 16 cze 2016, o 04:34

kupowałam szkła pare miesięcy temu w Elektrocity.eu. Mają tam bardzo dobre ceny na takie produkty, a do tego dostęp do bardzo wielu modeli wiec nie bedzie problemu ze znalezieniem czegos dla siebie. Też miałam podobny problem jak szukałam czegoś dla siebie ale kolega który pracuje w branzy telefonicznej pokazał mi ten sklep i powiedział że jak już trzeba coś kupić do komórki to tylko tam. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 16 cze 2016, o 07:33

Zamówiłem w tym sklepie lampę solarną do oświetlenia ogrodu i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Niska cena, bardzo dobra jakość i przyjemne światło dzieki któremu widać co dzieje sie za oknem. Miałem z tym związaną zabawną historię bo niedawno dostałem szczeniaka, któremu tak się ta lampa spodobała że zakradał się w nocy pod drzewka i spał przy niej :P.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 16 cze 2016, o 08:07

No to masz bardzo cywilizowanego psa, dobrze że nie zaczął jeszcze śpiewać piosenek i grać na gitarze jak prawdziwy obozowicz :D.

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 16 cze 2016, o 11:04

haha, już wtedy bym siezaczalzastanawiac co z nim jest nie tak, ale póki co tylko sobie przy niej śpi.

Zaloguj się