Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Czy oklejenie auta nie zniszczy lakieru?

Postautor: YrebeliantY » 22 sie 2016, o 03:54

Pytanie do osób, które coś takiego kiedyś robiły. Czy oklejenie karoserii nie przyczyni się do uszkodzenia lakieru? Dostałem propozycję, by okleić swój prywatny samochód takimi dużymi naklejkami firmowymi i zastanawiam się czy po ich odklejeniu nie będzie widać różnić w kolorze lakieru. Czy nie będzie odbarwień?

Awatar użytkownika
cypryjczyk19
cypryjczyk19

Postautor: cypryjczyk19 » 22 sie 2016, o 04:10

A jak dużą część auta będziesz oklejał? Jeśli okleisz mały fragment, na przykład na drzwiach lub na masce i nie będziesz odklejał takiej naklejki przez okres kilkunastu miesięcy, a do tego samochód będzie często parkowany na słońcu, pod chmurką, to jakieś drobne różncie w kolorze rzeczywiście mogą się pojawić, zwłaszcza jeśli jest to lakier matowy.

Awatar użytkownika
YrebeliantY
YrebeliantY

Postautor: YrebeliantY » 22 sie 2016, o 04:24

Mam okleić prawie cały samochód z wyłączeniem dachu. Może dzięki temu nie będzie widać taich różnic w kolorze, jak myślcie?

Awatar użytkownika
niziołek27
niziołek27

Postautor: niziołek27 » 22 sie 2016, o 04:51

Teraz nawet specjalnie okleja się auta, żeby zabezpieczyć lakier przed porysowaniem. Tego, że lakier się uszkodzi, raczej bać się nie musisz. Jeśli możesz na tym zyskać to wart spróbować.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 22 sie 2016, o 06:12

Nie wiecie przypadkiem, gdzie najlepiej realizują taką usługę jak oklejanie samochodów Warszawa akurat jest mi najbardziej po drodze, także jak ktoś z was maiłby namiar na tego typu firmę to prosiłabym o adres. Ja potrzebuję okleić kilka aut, także szukam kogoś kompetentnego, a nie pseudo fachowców bez porządnego zaplecza i warsztatu.

Awatar użytkownika
BieneMaja11
BieneMaja11

Postautor: BieneMaja11 » 22 sie 2016, o 09:06

Nie wiem jak z foliami reklamowymi na autach, ale takie dekoracyjne folie matowe, które można naklejać na gładkich powierzchniach nie zostawiają żadnych odbarwień, ani w żaden sposób nie brudzą ścian czy meblowych fasad. Myślę, że oklejonie samochodu też nie zniszczy lakieru, bo jak by tak było, to nikt by przecież aut nie oklejał.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 22 sie 2016, o 09:26

Jeśli szukasz takiej firmy w Warszawie to może Artfoll. Nie mam stu procentowej pewności czy oni sami oklejają samochody, ale wiem że są jednym z większych dystrybutorów różnych typów folii specjalistycznych, w tym wspomnianych foli przeznaczonych do oklejania samochodowych karoserii czy szyb w autach, witryn sklpowych itp.

Zaloguj się