Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Gdzie kupię nowe koła pasowe SPA-A w dobrej cenie?

Postautor: Benjamin » 10 mar 2017, o 04:55

Cześć! Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie opłaca się kupować koła pasowe SPA-A? Przejrzałem wiele ofert ale wszystkie są bardzo do siebie zbliżone pod wzgledem ceny wiec moze macie namiary na jakiś niedrogi sklep z szerokim asortymentem? Tak jak wynika z tematu w grę wchodzą tylko sklepy online, najlepiej sprawdzone i z dłuższym doświadczeniem.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 10 mar 2017, o 07:21

Powiem ci że koła pasowe opłaca się zamawiać tu: abcnc.pl/kola-pasowe-i-pasy-klinowe. Tak jak sam zobaczysz ceny są konkurencyjne ale przynajmniej dla mnie najbardziej liczy się fakt że współpracują ze sprawdzonymi producentami którzy oferują najwyższą jakość. Zamówiłem u nich sporo innych części i elementów np prowadnice czy koła łańcuchowe i wszystko działa bezawaryjnie do dziś. Polecam bo sklep jest godny zaufania.

Awatar użytkownika
Piratella
Piratella

Postautor: Piratella » 10 mar 2017, o 09:41

Firma w której pracuję na stałe współpracuje z ABcnc bo tak jak napisał kolega mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Dział zamówień lubi mieć mało papierkowej roboty wiec cenią sobie kiedy sklep czy dostawca mają szeroką ofertę bo tym sposobem można zaoszczedzic sporo czasu i pieniedzy na przesyłkach. Odnośnie szczegółów technicznych nie pomogę bo się tym nie zajmuję ale sklep jest moim zdaniem godnym zaufania partnerem.

Awatar użytkownika
Benjamin
Benjamin

Postautor: Benjamin » 10 mar 2017, o 10:03

Nie tylko kwestie techniczne się liczą ale też cena i ogólny przebieg współpracy. Nigdy nie słyszałem o tej firmie a widze że asortyment naprawdę bogaty i jest w czym wybierać. Dziękuję za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
KotBezButa
KotBezButa

Postautor: KotBezButa » 10 mar 2017, o 10:46

Drobiazg. Jak mogę coś podpowiedzieć to zawsze się udzielam bo często wychodzę z pozycji pytającego i wiem jak to jest kiedy nikt konkretnie nie potrafi pomóc.

Zaloguj się