Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Poszukuję dobrych ram LED, polecicie jakiegoś producenta?

Postautor: MateuszKosiński » 19 maja 2017, o 00:18

Hej. Polecicie mi może producenta ram LED? Zależy mi na kimś sprawdzonym i godnym polecenia. Będę wdzięczny za pomoc.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 19 maja 2017, o 01:32

Polecam Ci zajrzeć tutaj: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/7-ramki-podswietlane-led, ja odebrałam od ich ramy LED jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Zarówno z jakości produktu jak i z jego wyglądu oraz ich cen.

Wilczyca
Wilczyca
Wilczyca

Postautor: Wilczyca » 19 maja 2017, o 03:59

Też szczerze polecam Ci firmę ProduktyReklamowe.com.pl. Naprawdę fajne usługi, bardzo dobre produkty reklamowe LED w tym właśnie ramy LEDowe, podświetlane kasetony i super litery 3D również podświetlane. No i cena też bardzo fajna, a w tej branży to chyba rzadko się zdarza. Także warto.

Druch
Druch

Postautor: Druch » 19 maja 2017, o 05:01

No masz rację, że rzadko są dobre ceny w tej branży. Ja przejrzałam niesamowicie dużo ofert zanim trafiłam na ofert właśnie ProduktyReklamowe.com.pl i nigdzie nie znalazłam takiej dobrej oferty i opinii tylu zadowolonych klientów. Takż serio polecam, jak ramy albo kasetony LED to tylko u nich!

Awatar użytkownika
MateuszKosiński
MateuszKosiński

Postautor: MateuszKosiński » 19 maja 2017, o 07:57

No dobra dziewczyny. Dziękuję Wam za polecenie w takim razie. Już sobie zaglądam pod te adresy co podałyście wyżej i sprawdzam. Dzięki :)

Druch
Druch

Postautor: Druch » 19 maja 2017, o 09:31

Nie ma problemu, jak znam się na czymś albo wiem kogo polecić to zawsze pomagam, bo co mi przecież szkodzi, więc łap i się ciesz, bo naprawdę fajna firma zajmująca się reklamą LED. :)

Zaloguj się